Problém s instalací her (vyřešeno) Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Problém s instalací her (vyřešeno)  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 02 srp 2006 07:47

Po přeinstalování mi nejdou nainstalovat hry_konkrétně Moorhuhni. Nejde to ani z CD ani nově stažené z webu. Instalace se rozjede, mihne se tam to úvodní načítání a konec. Ve správci je soubor exe spuštěný, ale nic se neděje. Můžu to 5x odkliknout a bude 5x ve správci, ale ani se to nehne ?

Reklama
seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 02 srp 2006 09:40

po preinstalovani takze beru ze jsi data nesmazal. podival bych se jestli ti po ty hre co jsi tam mel predtim jestli tim tam neco nezbylo a to bych popripadne smazal.
:)

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 02 srp 2006 13:44

Spíš bych zkusil nainstalovat DirecX 9.0c
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 02 srp 2006 23:50

Zdenek: Zkus prosím napsat, co přesně jsi přeinstalovával - Windows? Jakým způsobem reinstalace probíhala....spuštěním CD přímo ze systému? Dále celkem podstatná info - jaký máš operační systém, konfiguraci PC?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 03 srp 2006 18:10

Ltb píše:Zdenek: Zkus prosím napsat, co přesně jsi přeinstalovával - Windows? Jakým způsobem reinstalace probíhala....spuštěním CD přímo ze systému? Dále celkem podstatná info - jaký máš operační systém, konfiguraci PC?

Díky všem za reakce. Je toho hodně, tak to zkusím postupně. Dělal jksem úplně novou čistou instalaci počínaje pomalým formátováním HDD. Pouze s tím rozdílem, že jsem udělal první oddíl 50GB a do zbývajících 30GB jsem chtěl XP nainstalovat ještě jednou (ale to už jste mi rozmluvili :D ). Šlo o to, abych v případě, že mi to zase klekne, měl ryclý přístup k webu a dokumentům. Takže klasická instalace: XP, SP2, Chipset, Grafika, Zvuk, USB atd., DirectX 9c, software. A teď se tam objevuje ta chyba při instalaci některých programů. Prostě to naběhne a nic. V taskmanageru je spuštěný Setup.exe a exe. od příslušného programu, ale nic se neděje. Podotýkám, že jsem měnil nastavení služeb na "bezpečné" podle tohoto:http://madla.webpark.cz/. Dříve jsem to tak měl a vše bylo bez problémů. Mám to správně-několikrát jsem ty služby kontroloval. Spíš jestli to nevzniklo tou druhou instalací. Byla nějaká divná a nedodělal jsem ji. Bootoval jsem to (tu druhou) z DVD s integrovaným SP2. Proběhla úvodní kontrola, začala instalace a zůstalo to viset v DOSu. Jelikož DOS neznám, tak jsem restartoval a pak instalace pokračovala, ale stornoval jsem ji. Jelikož každý tvrdí, že 2xXP na jeden HDD je blbost, tak jsem z těch 30 GB udělal nový log.oddíl "F" a funguje, ale při startu se mi zobrazuje výběr ze dvou možností: Výběr systému XP a Výběr systému XP-instalace, ale toho bych se potřeboval zbavit, protože to už není pravda. Ale to je nejspíš uhnízděný někde v CMOS a nevím jestli to vůbec půjde. Takže mne trápí 2 věci. Že nejde ta instalace a pak ta úvodní nabídka dvou systémů. Snad jsem to napsal srozumitelně.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 04 srp 2006 17:20

:P Vyřešeno! Dva problémy-1. poškozený SP2, 2.instalaci blokovalo Kerio. Při každé instalaci jsem Kerio zakazoval, ale v tomt případě se musí úplně vypnout! Nechápu, proč se musí vypnout, když by mělo stačit zakázat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problém s fungováním internetu, po instalaci terminátoru a nákupu nového routeru
    od Arden » 30 zář 2023 02:37 » v Sítě - hardware
    1
    2854
    od Sigyam Zobrazit poslední příspěvek
    01 říj 2023 09:02
  • Pomoc s instalací Windows Příloha(y)
    od volvo1971 » 02 zář 2023 10:00 » v Windows 11, 10, 8...
    8
    1534
    od martin.100 Zobrazit poslední příspěvek
    02 zář 2023 18:33
  • Win 10 na starem PC po instalaci nebootuje
    od becza4 » 26 zář 2023 21:01 » v Windows 11, 10, 8...
    10
    1889
    od becza4 Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 23:59
  • Win 11 blokace při stažení, instalaci
    od Ondras66 » 03 led 2024 19:39 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    914
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    04 led 2024 15:01
  • Sekání kurzoru myši po čisté instalaci Windows 10 Příloha(y)
    od FooDMasteR » 26 kvě 2023 04:47 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1159
    od FooDMasteR Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 21:51

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů