Pinnacle a rozdělení HDD Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Pinnacle a rozdělení HDD  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 01 zář 2006 17:19

Mám takový menší problém. Při renderování filmu v Pinnacle se to většinou pro chybu nedokončí. RAM 512MB je na Pinnacle minimum a navíc doporučují mít Pinnacle na jiném (fyzickém) disku a ještě vše pokud možno vypnout, včetně hodin v systrayi. HDD mám rozdělený a na "déčko" jen ukládám zálohy. Napadlo mne nainstalovat Pinnacle tam. Pomohlo by to nějak, nebo je to pitomost. Díky za informace!

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 01 zář 2006 18:33

Pinnacle studio (PS) je program náročný na paměť a místo na disku. Nezanedbatelé jsou i otáčky harddisku (doporučeno 7200 ot/min, disk SATA2). Je jedno na kterém hardu máš PS, ale pamatuj na to, že výsledný soubor může mít i několik MB až GB, takže tyto data určitě ukládej na samostatný a rychlý datový disk. Dále doporučuji ukončit všechny aplikace a služby v pozadí (síť, internet, antivir, antispyware apod.), které by způsobovali zpomalování práce procesoru. Také vypni spořič obrazovky. ... a pak můžeš jít na rande a když se vrátíš, program bude pravděpodobné ještě pracovat ...
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pinnacle 18 problém Příloha(y)
    od luky249 » 23 črc 2023 17:57 » v Design a grafické editory
    5
    1983
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    23 črc 2023 20:30

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 hostů