Zpoždění spuštění programů po startu wokem ??

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Zpoždění spuštění programů po startu wokem ??

Příspěvekod alias75 » 20 zář 2006 12:40

Je možné o několik minut (např.) zpozdit spuštění aplikace po startu systému??Jde o to že se mě nějek hádá už od počátku vytáčení připojení se Skype.Internet se připojí ,ale během připojování se tam hrabe Skype a po neběhnutí skype se připojení restartne.Když jsem zkusil Skype vypnout tak připojení proběhlo ok bez restartu a následné manuelní připojení Skype také nezpůsobylo restart připojení.Z toho plyne že bych na ruční spouštění nechtěl myslet ,ale potřeboval bych automatické spuštění tak o minutu odložit.
Díky
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Koja » 20 zář 2006 17:52

Vyzkoušej toto :wink:
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 21 zář 2006 04:13

Díky Kojo tyhle možnosti jsem procházel jako první ,ale moje stará 900MHz toho má na obsluhu už dost a dost a tak jsem si říkal jestli není šance ,zpoždění nastavit přímo ve woknech.Třeba zásahem v registrech nebo něčím podobným.Pokud to nepůjde tak mě některý z programů jaký jsi našel nezbude než použít.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 23 zář 2006 11:27

Promiň za ten výraz, ale myslím, že chceš postupovat zvráceně. Aby jsi se zbavil problémů s připojením Skypu, tak si radši nasadíš další program do startu woken, který ti může způsobit další problémy se startem při nekorektním nastavení. Navíc si myslím, že zpožděním startu Skypu např. o 1 minutu prodloužíš start woken, dokud se Skype nespustí, a ty celou tu dobu nebudeš moct nic dělat. Ale to nemám ověřeno a ani to nehodlám dělat. No a čekat pokaždé 2 a více minut na nastartování PC je krok špatným směrem. Radši odstraň kořen problému a spouštěj Skype ručně.

Btw. wokna neumí zpožďovat start programů.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 18 říj 2006 07:32

Ruční start je sice jedna z možností ,ale má jeden problém.Když se restartne comp (elektřina,aktualizace antiviru vyžadující restart) tak se Skype nepřihlásí a případné zprávy ,které mě tu nechávají lidé se neukážou.Ani hlasovka ,která je v compu a ne na nějakém serveru nebude šlapat.To je důvod proč bych chtěl zachovat auto.start Skype.Vždy to začalo dělat při instalaci Avastu.Když jsem si dal tu práci a vykopl ho a nainstalovat zkušební NOD tak to bylo ok.Pak Avast a zase prd.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 18 říj 2006 14:40

Co se týče Avastu lze v něm nastavit jakým stylem se připojuješ k Netu Pokud máš nastaveno stále hrabe na připojení hned po startu PC a zkouší to tak 2 min pokud připojení nenajde vyhazuje chybovou hlášku.
Je dost možné že ti skype a avast způsobují konflikt zařízení a pak to spadne asi bych se juknul do správa počítače na chybové hlášky možná že s toho půjde něco vyvodit aniž by si instaloval další program.Jo a podívej se po něčem podobném i ve skype já už ho dlouho nepoužíval tak pomalu zapomínám a nejsem si jist jestli je tu nějaká možnost nastavení připojení.
Dál avast startuje z registru Možná pokud nenajdeš nic co by se dalo nastavit ve skype nebo avastu. Testnul bych tohle u skype bych zakázal nastavení spustit při startu a umístil bych zástupce do složky po spuštění Podle mne ji Wokna čtou až po té co spustí vše z registrů ale není ověřeno.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 18 říj 2006 15:05

alias75 píše:Když se restartne comp (elektřina,aktualizace antiviru vyžadující restart) tak se Skype nepřihlásí a případné zprávy ,které mě tu nechávají lidé se neukážou.


to je jeden z důvodů, proč používám mirandu :wink:
a s tou aktualizaci avastu a následným restartem se mi to nějak nezdá, aktualizace které vyžadují restart systémů jsou vydávany max. jednou měsíčně ( na to se moc nevymlouvej :smile: ); zůstal bych u ručního spouštění skype
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 18 říj 2006 15:16

Koukám jako jelen! Restart PC z důvodu výpadku elektřiny - to je u Vás tak častý jev? Další restart Avastu při aktualizaci a proč, ten je nutný jen při aktualizaci programu a to zas není vůbec časté. Nepřehániš to tak trochu?
Mám dojem, že ruční spouštění Skype je nejlepší řešení.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 18 říj 2006 17:31

Pic
Restart PC z důvodu výpadku elektřiny - to je u Vás tak častý jev?

Budeš se divit.Nová zástavba v okolí ,okraj města kde se přistavuje a máme z toho tak tři do měsíce.Mejsem doma celí den ,ale vidím to na videu kdy neudrží čas a mám ho vynulovaný.
Další restart Avastu při aktualizaci a proč, ten je nutný jen při aktualizaci programu a to zas není vůbec časté. Nepřehániš to tak trochu?

No možná ,možná je to i tak trochu pohodlnost,ale vysvětli mě důvod proč se na to nezeptat povolaných ,když sám o tom moc nevím.

Jidhash
to je jeden z důvodů, proč používám mirandu

Tu jsem taky zkoušel,ale Skype vyhrál z důvodu většího počtu příbuzných v Německu ,kteří jsou natolik počítačově negramotní že instalace a používání Skype a PC jako takového,není možná.Tudíš ICQ nebo Skype zdarma nejde použít a Skype se svejma 0,47 Kč na pevnou linku je super.
Jo a ještě něco na co se možná pozapomělo.Nakonec se vše (Outlook i Skype) připojí.Jen se mě nelíbí že dojde k restartu připojení.Naběhne modem a připojí se net.Pak začne naskakovat Outlook a pak hned skype.Jenže v ten moment zmizne ikonka modemu (zelená šipka) a začne znova nabíhat modem .Pak hned net,ale to do toho naplno hrabe Outlook a Skype.Kámen ůrazu je v tom že to občas neustojí připojení k netu a prostě se nepřipojí.Modem už ale běží normálně.

Jan Pašek
Dál avast startuje z registru Možná pokud nenajdeš nic co by se dalo nastavit ve skype nebo avastu. Testnul bych tohle u skype bych zakázal nastavení spustit při startu a umístil bych zástupce do složky po spuštění Podle mne ji Wokna čtou až po té co spustí vše z registrů ale není ověřeno.

Tohle prubnu.Na tom by něco mohlo být.

Díky
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

DeFFzeS
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod DeFFzeS » 20 říj 2006 12:49

fungovalo to ze si to dal do ty slozky po spusteni?

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 21 říj 2006 09:08

Nevím zatím jsem nebyl doma .Tohle píšu z jiného compu.V nedělito vyzkouším až přijedu
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Beran.
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Beran. » 31 říj 2006 18:41

alias75 píše:Ruční start je sice jedna z možností ,ale má jeden problém.Když se restartne comp (elektřina,aktualizace antiviru vyžadující restart) tak se Skype nepřihlásí a případné zprávy ,které mě tu nechávají lidé se neukážou.Ani hlasovka ,která je v compu a ne na nějakém serveru nebude šlapat.To je důvod proč bych chtěl zachovat auto.start Skype.Vždy to začalo dělat při instalaci Avastu.Když jsem si dal tu práci a vykopl ho a nainstalovat zkušební NOD tak to bylo ok.Pak Avast a zase prd.


Já používám zkušební verzi noda už asi třičtvrtě roku, nikdy mi problémy nedělal, jenom ho musim každej mněsíc přeinstalovat :cry: jinak v poho


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Program se stále ptá na spuštění při startu OS
    od Karrex » 17 pro 2023 15:09 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1182
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 pro 2023 18:50
  • Ukončení programu
    od fafejt » 11 pro 2023 16:52 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1841
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    11 pro 2023 18:40
  • Nejde otevřít obrázek v programu fotografie Win 10 Příloha(y)
    od tuningrob » 30 led 2024 13:17 » v Windows 11, 10, 8...
    14
    1401
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    01 úno 2024 18:25
  • Windows 98 chyba při startu ......VXD Příloha(y)
    od Radovan-kocour » 24 říj 2023 18:49 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1436
    od Radovan-kocour Zobrazit poslední příspěvek
    25 říj 2023 15:24
  • Dell Latitude D620 problém při startu Příloha(y)
    od paolov » 11 říj 2023 14:52 » v Problémy s hardwarem
    14
    2217
    od paolov Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 21:16

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů