Přihlášení k systému Windows

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 03 říj 2006 23:35

Ahoj, taky bych se přidal - pročetl jsem celý příspěvek a možná se zeptám hloupě, ale:
co Haničko řešíš za problém??

Nerozumím již první větě: po přihlášení mi naběhne tabulka "Systém Vás nemohl přihlásit."

Jak je možné, že se chyba zobrazí po přihlášení, když se ti údajně nedaří přihlásit?? Je celý problém jen o tom, že se po zalogování do PC zobrazí "chyba" s doménou? Po potvrzení této hlášky ti PC pracuje bez problému?

Díky za vysvětlení, třeba to pomůže i samotnému řešení problému..

Reklama
Uživatelský avatar
Hanička
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Hanička » 06 říj 2006 08:16

Pro upřesnění :idea:

Problém je v tom,že po spuštění systému se mi nezobrazuje přihlašovací stránka s jménem a ikonkou uživatele na kterou mám kliknou na přihlášení do systému a vše naběhne bez přihlášení. Když odškrtnu v control userpasswords2 u "Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo" a dám OK tak mi naběhne okénko s zadáním jména a hesla,které zadám a potvrdím.Po restartu systému mi před přihlašovací stránkou uživatelů naběhne okénko "Systém Vás nemohl přihlásit...." tak dám storno a naběhne přihlašovací stránka i ikonou jména uživatele.A když u "Před použitím počítače...." políčko zaškrtnu.Tak po restratu systému vše naběhne bez přihlašovací stránky uživatelů.

Jinak PC funguje bez problémlů

Pro Luboše : Vše co jsem psali jsem opakovala krok za krokem a bohužel vše při starém.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 06 říj 2006 09:42

Už nevím, co bych ti rozumného poradil. Takto na dálku to je někdy složité. V této fázi jsou k dispozici asi jenom dvě možnosti:

1. Přihlašovací dialog vždy stornovat a pokračovat v práci (píšeš, že PC jinak pracuje v pohodě)
2. Sehnat si verzi Home a celý systém přeinstalovat (nezapomenout na zálohu dat)
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů