Chybová hláška

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Frosty.
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: listopad 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Chybová hláška

Příspěvekod Frosty. » 24 zář 2004 18:13

Ahojky, nainstaloval jsem si na Windows 2000 prof. Modem ADSL. ( dříve jsem používal normalní 56K).Všechno v klidu, ale jakmile jsem se připojil k internetu, tak mi během 1 minuty naběhne hláška: vyvolal NT AUTHORITY/system , neočekávaně skončil se stavovým kódem 128, systém bude ukončen a restartován( odpočet času ). C:/winnt/System 32/ Isass.exe. Právě tento soubor Isass.exe je před připojením k internetu v Procesech systému, ale jakmile se připojím, tak se neočekávaně ukončí a zobrazí se tato hláška o restartu. Nevíte co byse dalo dělat, je to hodně blbé, když se nemůžu připojit. Moc dík

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 24 zář 2004 22:08

Jedná se o klasickej příklad nezáplatovanýho systému. Zkrátka si chytil virus. Je to už hodně stará a známá chyba, nicméně očividně o ní ještě spusty lidí neví.
Když vyhodí tu hlášku, že počítač bude restartován, mělo by to jít přerušit spuštěním příkazu "shutdown -a" (Start -> Spustit -> shutdown -a). Tím se ovšem viru nezbavíš, jen ti to dá čas na stažení potřebnejch záplat a nastudování postupu pro jeho odstranění. Mrkni sem: http://www.microsoft.com/security/incident/sasser.mspx

Frosty.
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: listopad 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Frosty. » 26 zář 2004 19:04

moc dík


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti