Jetico Personal Firewall

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Pavetta
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jetico Personal Firewall

Příspěvekod Pavetta » 23 pro 2006 23:21

Zdravím všechny,
nedávno se mi začaly dít v compu divné věci. Z neznámých příčin se v paměti klonovalo Kerio Firewall (v task manageru bylo např. třikrát) a strašně to zpomalovalo počítač. Četl jsem si různé recenze na firewally a našel jsem Jetico Personal Firewall. Je to freeware, hodně maličký a nezabere v paměti moc místa. Má s ním někdo zkušenosti? Trochu mě zaráží, že se mě při přihlášení na jakoukoliv stránku ptá na povolení aktivity (eventu) - outbound connection pro každou adresu. Dá se to nějak přenastavit tak, aby zabezpečení zůstalo na stejné úrovni a přitom se pořád neptalo?

Reklama
Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jetico Personal Firewall

Příspěvekod jarod72pm » 24 pro 2006 11:13

Pavetta píše:Zdravím všechny,
nedávno se mi začaly dít v compu divné věci. Z neznámých příčin se v paměti klonovalo Kerio Firewall (v task manageru bylo např. třikrát) a strašně to zpomalovalo počítač. Četl jsem si různé recenze na firewally a našel jsem Jetico Personal Firewall. Je to freeware, hodně maličký a nezabere v paměti moc místa. Má s ním někdo zkušenosti? Trochu mě zaráží, že se mě při přihlášení na jakoukoliv stránku ptá na povolení aktivity (eventu) - outbound connection pro každou adresu. Dá se to nějak přenastavit tak, aby zabezpečení zůstalo na stejné úrovni a přitom se pořád neptalo?

Raději zapomeň na ten nešťastný firewal Jetico a pořiď si pořádný firewal: Sunbelt Kerio Personal taky muže být free a je rozhodně jeden z nejlepších - tomu věř :wink:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 24 pro 2006 13:25


Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Krtek » 24 pro 2006 21:12

Já se optám jaký firewall by jste doporučili, abych mohl nastavit sdílení připojení k internetu? :evil:


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti