Kerio personal firewall 4 - GUI - cannot connect to service

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

michal776
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Kerio personal firewall 4 - GUI - cannot connect to service

Příspěvekod michal776 » 14 úno 2007 13:05

Ahoj. nainstaloval jsem si Kerio. Již jsem po 30ti zkušebních dnech a nekoupil jsem si plnou verzi. Problém který se mi ale vyskytl je,že pokud se mi na pc spustí šetřič obrazovky,tak se Kerio zblázní a po cca půl minutě mi vyskakuje error,že se nemůže připojit. ( cannot connect to service ),dále v momentě kdy je ten šeřič aktiví,tak se mi na liště objeví po množství štítů Keria.když po nich přejedu myší,tak zmizí,ale ta hláška mi skáče do doby než restartuji PC. Děkuji za radu. Michal.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 úno 2007 13:19

Jako spořič ja taky jen tmavá obrazovka skus to tam dát co to udělá pak.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 14 úno 2007 14:48

Ten spořič je originál windows, nebo je to nějakej staženej z netu? Ono totiž spoustu těch krásnejch akvárek a kdesi cosi má v sobě vyloženě farmu na zvířátka.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 14 úno 2007 20:10

Zkus si tam dát klasický spořič - originál systému Windows. Třeba to nebude dělat. Můžeš PC preventivně zkontrolovat programem Mwav.exe. Stáhni si jej, dej Update a po aktualizaci "Scan & Clean".
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 14 úno 2007 20:28

Bude to tím "rádoby" spořičem. Akvárka apod. Zkouší se připojit a Kerio ho nepustí. Po restartu to chvíli trvá a pak se zase začne připojovat.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 úno 2007 21:15

Tak černá plocha je origo wokna v rolně je to pojmenováno "prázdné" jinak bych o něm nepsal. Akvárko a crack nejhorší kombinace kterou sem kdy zkoušel. Než sem to uved do původního stavu dvě hodiny. Šlo o to spustit co nejjednodušší spořič. a zkoumat zdali se se zapnutím spořiče neodpojí net. dále doporučuji překontrolovat vlastnosti napájení.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů