Avast Free vs. Comodo Free Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Avast Free nebo Comodo Free

Avast
5
56%
Comodo
4
44%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast Free vs. Comodo Free

Příspěvekod iDkcz » 20 čer 2016 20:33

AVG dost zatěžuje PC v průběhu kontrol, navíc mi sem tam ve free verzi pustil dost blbosti. Avast pouzivam...jestli 8. rokem určitě a nikdy jsem nemel problémy s virama sebevetsi. Drobnosti, co za par dni odešly.

Jinak co se aktualizaci a upgradu tyče, bud se to dá nastavit ručně, nebo jednoduše zapnout Tichý / Herni režim.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Reklama
Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast Free vs. Comodo Free

Příspěvekod vlazy » 20 čer 2016 20:38

Nedokážu posoudit který je lepší. Nějak podrobně jsem Avast a AVG neporovnával. Připadají mi být oba stejně dobré i když AVG mne prozatím trochu méně obtěžuje s tou nabídkou přechodu na placenou verzi. AVG mi také připadá, že trochu méně zatěžuje počítač.

Sandalfon
Level 2
Level 2
Příspěvky: 236
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast Free vs. Comodo Free

Příspěvekod Sandalfon » 20 čer 2016 21:19

Dobře, rozhodl jsem se pro Avast. Téma nechám přes noc ještě zapnuté a zítra po škole ho odfajfkuju. Děkuju všem za rady.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast Free vs. Comodo Free  Vyřešeno

Příspěvekod richchie » 20 čer 2016 21:55

To je jednoduché.Antivir je až druhořadá záležitost.V první řadě firewall a to má comodo,který patří ke špičce.Máš dvě možnosti-použít avast a k němu windows firewall nebo comodo firewall(je s ním bezproblémový),ale proč to,když comodo internet security je komplexní ochrana a je taktéž zdarma.A nastavení comoda?Jednoduché-nechat ho v základu a maximálně ve firewallu dát skrytí portů.Pak projít manuál a donastavit k obrazu svému pokud budeš mít tu potřebu.
http://translate.google.cz/translate?u=https%3A//help.comodo.com/topic-72-1-623-7587-Introduction-to-Comodo-Internet-Security.html&hl=cs&langpair=auto|cs&tbb=1&ie=UTF-8

a doinstalovat třeba killswitch nebo microsoft silveright pro virtualizaci ploch a pod..


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti