Antivir

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Ceci77
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Antivir

Příspěvekod Ceci77 » 18 črc 2016 22:27

Dobrý den, chtěl bych se váz zeptat na otázku(na kterou jste už asi 6378x odpovídaly) který antivir je podle současných prefencí nejlepší. Požaduji jen aby kontroloval stažené soubory,programy a aby uměl vyřešit problémy se spyware-m, který mě momentálně tíží nejvíce, prohlížeč mi otevírá stránky sám od sebe adwarem i spybotem projeto a až na historii a cookies tam nic není jestli je to tím prosím o napsání. Co se týče placené verze nemám s tím problém, pokud nebudu muset platit každý rok 5 tisíc. Děkuji za odpovědi

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod richchie » 18 črc 2016 22:33


Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Karrex » 18 črc 2016 22:37

Nejlepší je ten v tvé hlavě, co ovládá i ruce :-D .

Ale v posledním testu, co jsem viděl, tak vyhrál ESET.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
Dolpi
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 908
Registrován: červenec 15
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Dolpi » 18 črc 2016 23:30

ESET je nejlepší antivir, který jsem kdy měl. Je schopen tě ubránit před takovými útoky, před kterými tě jiný antiviry neuchrání.
CPU: AMD Ryzen 5 5600x, Cooling: NZXT Kraken x63, 2x NZXT Aer RGB 2 120mm, MB: Asus ROG Strix B550 - A Gaming, RAM: 4x Corsair Vengeance RGB PRO 8GB, GPU: Gigabyte Vision RTX 3060Ti, Storage: Samsung SSD 980 250GB, Samsung SSD 980 1TB, PSU: Asus ROG Strix W650, Case: NZXT H510i

Ceci77
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Ceci77 » 19 črc 2016 09:09

Dolpi píše:ESET je nejlepší antivir, který jsem kdy měl. Je schopen tě ubránit před takovými útoky, před kterými tě jiný antiviry neuchrání.


A bude stačit ochrana toho typu smart ? Jak je psáno u smart-u tak tam je jen antivir bez ochrany proti spyware neexistuje možnost u esetu antivir i ochrana proti spyware ?

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Karrex » 19 črc 2016 09:16

Smart Security má vše (i chráněný browser od devítky tuším).
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
Dolpi
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 908
Registrován: červenec 15
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Dolpi » 19 črc 2016 09:17

S ESET smart nemám zkušenosti. Já používám tento: http://www.eset.com/cz/domacnosti/produkty/antivirus/
CPU: AMD Ryzen 5 5600x, Cooling: NZXT Kraken x63, 2x NZXT Aer RGB 2 120mm, MB: Asus ROG Strix B550 - A Gaming, RAM: 4x Corsair Vengeance RGB PRO 8GB, GPU: Gigabyte Vision RTX 3060Ti, Storage: Samsung SSD 980 250GB, Samsung SSD 980 1TB, PSU: Asus ROG Strix W650, Case: NZXT H510i

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Karrex » 19 črc 2016 11:03

To je čistě jen antivirus a potřebuješ minimálně ještě firewall, smart security je kompletní ochrana.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod richchie » 19 črc 2016 15:42

A k čemu to platit,když comodo je zdarma?(myslím security a i ostatní) a co jsem zkoušel tak zachytilo i to,kde si eset nebo Mwav ani neškrtlo.

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod Karrex » 19 črc 2016 19:44

Podle posledního testu, co jsem na cz stránkách četl, skončil ESET ve všech ohledech nejlépe. Takže radši budu platit první místo.

Mě osobně k jeho používání dostalo a drží to, že všude najdeš: "ESET odhalil nový malware...", "ESET uveřejnil nový žebříček hrozeb...", či např. asi před 2 měsíci nástroj pro dešifrování TeslaCrypt... Prostě se aktivně věnují tomu, čím jsou.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Antivir

Příspěvekod richchie » 19 črc 2016 20:24

A kam prosím tě lezeš,že si potřebuješ platit ochranu pc.A je otázka jestli si taky někdo test nezaplatil.Pokud bych se někdy zabýval placením za ochranu pc tak
Kaspersky
Mwav
Avira
Norton
Pak možná Eset.Je to také o tom jak si přečteš manuál a jak si dokážeš nastavit soft k obrazu svému.Časy slávy dvojkového esetu jsou dávno pryč.
Comodo mě plně vyhovuje.Jeho výbavu má málokterý placený soft a jeho největší výhoda je zdarma.Dnes ani tak nezáleží na kvalitě antiviru,ale v první řadě kvalitní firewall a ten má comodo špičkový.Ono celé security free je úlně stejné jako jeho dva placené produkty,ale u tich se platí doplňkové služby a základ ochrany je u všech stejný.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti