Avast free antivirus 2015 - spustí test když se mi to nehodí!

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1888
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Avast free antivirus 2015 - spustí test když se mi to nehodí!

Příspěvekod Grander » 30 črc 2016 20:18

Po tejdnu zapínám komp (resp. probouzím z hibernace) a Avast mi začal dělat asi nějaký kompletní test či co, neboť mi už 2 hodiny plně vytěžuje HDD. Žádný testy tam naplánovaný nemám, jsem pěkně nas****, chci na kompu pracovat, a Avast si dělá co chce a spouští test aniž bych ho o to prosil.. Dá se to nějak zastavit, a zakázat aby sám tohle dělal? Opět zdrůrazňuji, že já jsem žádný naplánovaný test nenastavoval, je možný že si to nastavil sám někde v naplánovaných úlohách? Fakt potřebuju, aby tohle nedělal, jinak letí z Woken 7 :evil:

Reklama
Uživatelský avatar
Sender
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 700
Registrován: leden 07
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast free antivirus 2015 - spustí test když se mi to nehodí!

Příspěvekod Sender » 30 črc 2016 21:25

Doporučuju Avast vůbec neinstalovat.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast free antivirus 2015 - spustí test když se mi to nehodí!

Příspěvekod Pic » 30 črc 2016 22:20

Co máš v nastavení to Avast vykonává, tak nenadávej na Avast, ale na sebe, protože jsi jej nenastavil, jak to chceš, aby se choval.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1888
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Avast free antivirus 2015 - spustí test když se mi to nehodí!

Příspěvekod Grander » 01 srp 2016 20:03

Prolezl jsem celý nastavení a nic ve smyslu že se za určitých podmínek spustí kompletní test tam nebylo..

Dále, Avast mi nabídl novější verzi (jen upgrade stávající, nikoliv přechod na placenou nebo tak něco), když jsem ho tedy nechal se aktualizovat, tak tak mi po aktualizaci zapnul funkce, které jsem měl záměrně vypnuté, jako je automatická aktualizace softwaru, takže mi hned sám stáhnul a aktualizoval (naštěstí pouze) novou verzi Skype. O takovéhle samovolné chování fakt nestojím, a budu se teď poohlížet po jiném AV.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti