Virus v routery ? Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

navaho
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Virus v routery ?  Vyřešeno

Příspěvekod navaho » 06 zář 2016 00:28

Zdravim, mam takyto problem. ak sa pripojim na internet cez svoj router /bud cez wifi na notebooku, alebo cez kabel na PC/, tak sa mi na niektorých strankach zobrazuje reklama na ruske zoznamky. ta reklama tam nema co robit, nieje originalne na strankach.
Ked sa na internet pripojim na notebooku cez wifi hotspot vytvoreny na telefone /cize iny provider/, tak tato reklama sa tam nezobrazuje.
Pripajam aj video, kde je to demonstrovane: http://screencast.com/t/w6eYzjLSY
Logicky mi z toho vychadza, ze problem nebude v notebooku /resp. PC/, ale niekde v pripojeni na internet.

Neviete ako tento problem vyriesit ? ako zistim ci nemam virus v routeri ?
Vdaka

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Virus v routery ?

Příspěvekod jaro3 » 06 zář 2016 09:23

Můžeš zkusit u routeru použít reset tlačítko nebo tovární nastavení , nebo nejlépe aktualizovat firmware routeru. Zjistíš potom , jestli je problém v routeru.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

navaho
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Virus v routery ?

Příspěvekod navaho » 06 zář 2016 12:23

vdaka, pomohlo. restartoval som tlacitkami wifi router, aj router ktory ide do wifi routera a problem zmyzol.
zaujimave, ze Avast, kt. sa chvali ze testuje aj router, nenasiel ziadny problem. problem nenasiel ani NOD32, ani spybot searc&destroy, ani malwarebytes


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti