ŠÍLENĚ ZASEKANÉ PC

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

rambo.cz
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

ŠÍLENĚ ZASEKANÉ PC

Příspěvekod rambo.cz » 28 zář 2016 14:22

Zdravím , jsem tu poprvé a potřeboval bych poradit.
Asi před rokem jsem si do mého pc nainstaloval windows 10 a dával jsem tam jiný procesor grafiku a zdroj ,ramky atd prostě přestavba pc.
První půl rok bylo vše v pořádku pc se vůbec nesekalo měl jsem rychlý internet na videa jsem koukal i ve kvalitě 1440p60 Hd. Battlefield 4 multiplayer jsem rozjel i na střední detaily bez sekání, farming simulator 2015 na ultra detaily také bez sekání. Ale poslední půl rok mám s tím pc samé problémy. Videa mi to už skoro neunese ani na kvalitu 720p60 Hd , o hrách už ani nemá cenu mluvit . Farming simulator 2015 mi to už unese jen na vysoké detaily a to se ještě dost seká a battlefield 4 jsem si musel snížit úplně na nejnižší detaily, ale vůbec to nepomáhá. Seká se to strašným způsobem. Jsou to například až pětivteřinové lagy a když nejsou takhle dlouhé lagy, tak se mi seká celá hra. Dříve mě opravdu bavil battlefield 4 , ale od té doby co se mi to seká to vůbec nehraji a když tak to po hodině hraní to se vztekem vypnu, protože se to prostě nedá hrát. Internet se také hodně zpomalil. A to jsem nikdy s google chromem neměl problémy.
Mohl by mi prosím někdo poradit co bych s tím měl udělat??
Děkuji za všechny rady.

Reklama
Uživatelský avatar
Dolpi
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 908
Registrován: červenec 15
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ŠÍLENĚ ZASEKANÉ PC

Příspěvekod Dolpi » 28 zář 2016 15:32

Ahoj, vítej na PC-HELP.
Prvně bych zkusil údržbu pevného disku. (defragmentace, čištění od softwérového nepořádku atd...)
CPU: AMD Ryzen 5 5600x, Cooling: NZXT Kraken x63, 2x NZXT Aer RGB 2 120mm, MB: Asus ROG Strix B550 - A Gaming, RAM: 4x Corsair Vengeance RGB PRO 8GB, GPU: Gigabyte Vision RTX 3060Ti, Storage: Samsung SSD 980 250GB, Samsung SSD 980 1TB, PSU: Asus ROG Strix W650, Case: NZXT H510i

popcorn
Level 3
Level 3
Příspěvky: 525
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ŠÍLENĚ ZASEKANÉ PC

Příspěvekod popcorn » 28 zář 2016 15:52

Vlož si log do sekce HJT
CPU: i5-6500 GPU: Msi RX480 8GB RAM: Crucial 2x8GB MB: MSI B150 PSU: Seasonic S12II-520 CASE: Gladius M35

rambo.cz
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ŠÍLENĚ ZASEKANÉ PC

Příspěvekod rambo.cz » 28 zář 2016 18:54

A co to znamená údržba disku ( defragmentace) , jak to mám vyčistit.
omlouvám se za blbé otázky, ale nejsem moc zdatný v těchto věcech

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ŠÍLENĚ ZASEKANÉ PC

Příspěvekod jaro3 » 28 zář 2016 19:25

Vlož log z HJT:
viewtopic.php?f=70&t=5119

do sekce HiJackThis.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti