Gaijin.net - odstranění

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Gaijin.net - odstranění

Příspěvekod Babis » 14 úno 2017 09:48

Čau pánové. Brácha si na PC nainstaloval warthunder nebo něco takovýho a dostal k tomu zdarma tenhle malware. Warthunder a world of tanks už jsem odinstaloval, ale tohle v seznamu programů není. Našel jsem složku, kde to bylo, a smazal jsem to, ale dneska mu to tady vyskočilo znova. Nemáte s tím zkušenosti?

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43061
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gaijin.net - odstranění

Příspěvekod jaro3 » 14 úno 2017 18:52

asi se ti to tam dostalo nějakým adwarem , jinak Gaijin.net není nic , čeho by ses musel obávat.

můžeš navšívit HJT.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gaijin.net - odstranění

Příspěvekod Babis » 15 úno 2017 10:20

No já vim, že to asi nebude něco, čeho bych se měl obávat, ale dost mě irituje, že mi tady běží program, kterej nikdo nikdy nevyužije. Musim fakt podstupovat celej proces HJT nebo se toho dá zbavit nějak jednoduše? Dneska je poslední den, kdy tady u toho PC budu, pak zas jedu pryč.

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43061
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gaijin.net - odstranění

Příspěvekod jaro3 » 15 úno 2017 18:47

Zkus Revo Uninstaller , když nebude v seznamu , tak budeš muset použít funkci hledat.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Lothor
Level 1
Level 1
Příspěvky: 73
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gaijin.net - odstranění

Příspěvekod Lothor » 17 úno 2017 08:16

Tak ten exe soubor, kterej se spouští najdeš tady "C:\Users\Uživatel\AppData\Local\Gaijin\Program Files(x86)\NetAgent\gjagent.exe", tak ho zkus odstranit. Ale si si budeš muset zapnout zobrazení skrytých složek.

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gaijin.net - odstranění

Příspěvekod Babis » 17 úno 2017 22:37

Zrovna jsem tu cestu našel přes Revo a smazal jsem to. Uvidíme jestli se to neobjeví znova.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti