ScanHKUS.reg Trojský kůň Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
DesperadoKHY
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 379
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

ScanHKUS.reg Trojský kůň

Příspěvekod DesperadoKHY » 07 čer 2017 16:30

Dobrý den, když jsem nainstaloval program na čištění pc Wincleaner, pročistil jsem registry a hle, start systému se zpomalil z 11 sekund na 32 sekund. Kouknu se do správce úloh a v položce po spuštění je otevřeno 2000 registrů ScanHKUS, které jsem obtížně odebral až v nouzovém režimu. Tyto registry mi změnily start systému a když se systém zapíná, naskočí hláška, že chybí soubor "bootmgr" restartujte pc CTRL, ALT, DELETE. Systém zapnu až v DOSU, když přepnu na uvedený disk, kde je nainstalovaný systém. Má otázka zní, dá se nějakým způsobem překopírovat bootmgr do disku C: nebo lze upravit spouštěcí soubor boot manager v systému Bios, aby to automaticky načetlo systém bez reinstalace windows 10?

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ScanHKUS.reg Trojský kůň  Vyřešeno

Příspěvekod jaro3 » 07 čer 2017 18:03

Vlož log z HJT:
http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=70&t=5119

do sekce HiJackThis.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti