Je to vir?

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Torrman
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Je to vir?

Příspěvekod Torrman » 19 led 2018 22:36

Ahoj, prosím o radu... chtěl jsem si nainstalovat jeden program, ovšem jsem jaksi rychleji konal, než myslel a stáhnul a spustil něco, co se nejspíš jako ten program který chci jen tvářilo ... v google chrome mi to udělalo paseku, přidaly se tam nové nástroje a jako nejčastěji spouštěné stránky mám stránky na kterých jsem nikdy nebyl. A taky slyším, že grafika nabrala na otáčkách a hlučnosti, teplotu ma 70°C a to jsem nic nehrál... Antivir mi našel nejaký Adware.YoBrowser.BQ aplikace - vyléčen smazáním, ale dělá to stále... Neví někdo jak se toho zbavit? Díky

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2831
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je to vir?

Příspěvekod flowem » 19 led 2018 22:46

Může se jednat o cokoliv, doporučuju navštívit sekci HJT.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je to vir?

Příspěvekod Pic » 19 led 2018 22:47

Běž do sekce HiJackThis a nejprve si přečti jak tak vločit potřebný log. Virobijci poradí.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Torrman
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je to vir?

Příspěvekod Torrman » 19 led 2018 23:06

Díky moc, omlouvám se že jsem nenapsal rovnou tam... může se to tu klidně smazat, díky.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti