antivirus

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Harakiri27
nováček
Pohlaví: Nespecifikováno

antivirus

Příspěvekod Harakiri27 » 18 bře 2018 10:46

Zdravím chci se jenom zeptat zda se do domácnosti vyplatí koupit si plnou verzi antiviru nebo jen free měl jsem placenej avast a nepřišlo mi že bych za ty peníze nějak moc jeho funkce využival spíše jsem jen dělal virové testy a podobně tak se chci zeptat na váš názor jestli je lepší free a nebo placený a popřípadě jaký free antiviru je hodně dobrý protože avast mi poslední dobou nějak blbne při aktualizaci :/

Reklama
Cleric
Level 4.5
Level 4.5
Pohlaví: Muž

Re: antivirus

Příspěvekod Cleric » 18 bře 2018 11:57

Koukni se na Comodo https://www.comodo.com je tam free verze, která nabízí plnohodnotný antivir a firewall. Od placené licence se liší pouze v tom že nemá uložiště a odměnu v dolarech pokud by antivir a FW selhal, plus 24 hodinovou podporu.
Počítač Case ZALMAN R1 MB mATX Asus PSU 400W Fortron Hexa CPU Intel i3 4170 GPU Asus Strix GTX 950 RAM Kingstone 1 x 8GB + 1 x 2GB 1600 MHz HDD 1 SSD Samsung 120 GB HDD 2 2 TB HDD 3 500 GB Mobil Apple iPhone 7 128 GB Tablet Huawei MediaPad M5 8.4"

cunik.cz
Level 3
Level 3

Příspěvekod cunik.cz » 18 bře 2018 12:09

Pokud máš v PC důležité informace, fotky a bankovní konto tak rozhodně placený. Eset, Bitdefender nebo Kaspersky jsou asi nejlepší volbou. Zkus trial verzi každého z nich a uvidíš. Za mne tedy Eset. Jako free potom Avira. Má super detekci ale je jenom anglicky a německy

dvorakj
Level 5
Level 5

Příspěvekod dvorakj » 19 bře 2018 01:19

ja zkousel kaspersky, eset i bitdefender. vsechny jsou ok

kaspersky - levny, obsahla konfigurovatelnost, rusky (coz mi je jedno)
bitdefender - zmatane menu, hned smaze/vyleci infikovany soubor, nepodarilo se mi na nem nastavit disable na treba 10 min. white list mi moc nefungoval. pro zacatecnika ideal
eset - rozsahle moznosti konfigurace, prijemne prostredi, dobre udelane prostredi pro bankovni stranky, je drahy - dvojnasobek ceny Kasperskyho

nakonec mam eset (2x pc, 1x mobil) k me maximalni spokojenosti

TRNX
Level 2.5
Level 2.5

Příspěvekod TRNX » 19 bře 2018 07:15

Taky používám Kasperskeho a super. Každopádně hodně lidí tady doporučuje Comodo ve free. Ten by měl stačit. I přes antivir jde dostat do PC havěť, takže i s ním je třeba být opatrný.
Lenovo IdeaPad 700-15ISK / Intel Core i7-6700HQ Skylake / NVIDIA GTX 950M 4GB GDDR3 / 16 GB RAM DDR4 / WIN 10
Samsung Galaxy S7 / Exynos 8890 / 4096 MB RAM / Android 7.0

Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”