Winfixer 2005

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

radegast32
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Winfixer 2005

Příspěvekod radegast32 » 30 říj 2005 10:21

Ahoj, muzete mi prosim nekdo pomoct zbavit se winfixer 2005.porad mi to vyskakuje a musim restartovat pocitac.Zkousel jsem uz hijack, noadware, i norton ale bez uspechu. Nevim jestli je to tim, ale taky mi nejde restartovat pocitac v safe mode. Muzete mi prosim nekdo pomoct?
diky

Reklama
Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 30 říj 2005 10:35

Norton se mi nezdá jako dobrý řešení.. Zkus antivirák online od Trend Micro, jestli ti něco nenajde a popřípadě si stáhni NOD32 Trial

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 30 říj 2005 13:31

Nejsem si jistý, jestli si s ním nějaký antivir poradí. Spíš bys měl zkusit Spybot nebo Ad-Aware.
Ty jsou primárně určené na odstraňování spywaru jako je winfixer.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

radegast32
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Porad nic...

Příspěvekod radegast32 » 31 říj 2005 21:43

zkusil jsem oboje, parkrat to slo v safe mode, ale porad to naskakuje. uvazuju ze s tim prasknu z okna... nevite jeste nekdo nejaky postup, prosim?

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 01 lis 2005 09:17

Já osobně bych začal nejlépe od začátku = reinstal. :?

Možná tam toho smetí máš víc a tohle bude zřejmě nejlepší způsob. A po reinstalu by sis měl nainstalovat kvalitní ochranu - antivir, firewall, antispyware.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 02 lis 2005 21:02

Skús to celé prejsť antivírom (doporučiť z vlastnej skúsenosti môžem NOD32, Norton aj AVG), potom skús Ad-Aware (tiež vlastná dobrá skúsenosť) a keď to budeš mať za sebou, skús to ešte vyčistiť programom CCleaner, stiahneš ho na tu, prípadne ak si kúpiš PC_space č. 10, je tam na priloženom dvd. Ja som ho skúšal včera, vyhádzalo mi to všetok "bordel" z PC a aj jedného takéhoto skrytého záškodníka, ktorého nedokázali odstrániť iné programy. Ozaj, ako firewall mám momentálne ZoneAlarm a tiež je super...


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host