ANTIVIR NORTON

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

mirda
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ANTIVIR NORTON

Příspěvekod mirda » 22 lis 2005 13:56

V POCITACI BYL ANTIVIR NORTON, CHTEL JSEM HO ODSTRANIT PROTOZE JSEM SI INSTALOVAL AVAST, NEJDE ME TO. NORTON NEJDE ANI ODEBRAT ANI ODINSTALOVAT, A TYHLE DVA PROGRAMY SE TAK TROCHU BIJI.PORADTE JAK SE HO ZBAVIT ZE SYSTEMU.
Rimmel

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 22 lis 2005 16:27

Právě včera jsem tento problém vyřešil u jednoho zákazníka. Vy jste se snad domluvili!

Ideálním řešením by bylo, kdybys měl nainstalovaný nějaký jiný program pro odinstalaci programů, protože klasická volba ve Windowsech je tak na dvě věci. Pokud se ti tedy podaří provést úplnou odinstalaci, pak máš vyhráno. Nezapomeň ukončit rezidentní kontrolu NAV v systémové liště. Pokud však dojde k problémům v tom smyslu, že instalace Avastu pořád hlásí, že v počítači je nainstalován jiný antivirový program, tak ti pomůže asi jenom zásah do registrů přes REGEDIT. Tam si dej vyhledat řetězec s názvem původního adresáře, kde byl nainstalovaný NAV a VŠECHNY nalezené klíče zruš. Dej si tu námahu a pomocí F3 skutečně najdi všechny klíče a podklíče. Po ukončení rušení nalezených řetězců potvrď F5 a Regedit můžeš ukončit. Pak se pokus spustit instalaci Avastu.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti