1000 virů!!!

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
mike54
Level 3
Level 3
Příspěvky: 455
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

1000 virů!!!

Příspěvekod mike54 » 16 bře 2006 17:10

Win32:Trojano-3489 s koncovkou .jpg.exe
Našel mi to avast bylo to po celém PC asi 1000.Naštěstí to smáznul.Z čeho to mohlo být?

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 16 bře 2006 17:17

Z čehokoliv, pokud nemáš zabezpečený komp.

Uživatelský avatar
mike54
Level 3
Level 3
Příspěvky: 455
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mike54 » 16 bře 2006 17:24

právě že mám kerio,avast,spysweeper.
všechno rezident.Dalo se to tam všechno předevčírem.Za 2 roky co mám PC jsem měl jen asi 10 trojanů, a ted najednou tolik!

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 16 bře 2006 17:32

Viry a trojany můžeš pochytit kdekoliv. Záleží na tom, jaké stránky navštěvuješ a co si necháváš stahovat a instalovat. Nastavení a aktualizace ochranného softu a firewalu. I stránka do včerejška bezpečná, může být při opomenutí jejího webmastera dnes plná šmejdů. Nemůžeš taky otevírat každou došlou poštu, která dojde na tvou adresu - potom stačí jeden klik a jseš jasnej. Ale to samé už ti řekli i tady.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 17 bře 2006 09:53

Mike, ptal ses odkud to může být. Odpovím ti, z internetu. Všechno to SW zabezpečení je moc hezká věc, ale zcela neúčinná, pokud se pravidelně neaktualizuje a hlavně, pokud se my sami chováme nezodpovědně. Je to podobné, jako se sexem. Pokud budu spoléhat jen na prezervativy a budu souložit se vším, co neuteče do vody, nebo nevyleze na strom, dříve nebo později něco chytím. Pokud si budu vybírat jen mezi slušnými ženami a prezervativ to bude jistit, neužiji si sice takovou divočinu, ale budu moci daleko klidněji spát. A hlavně, čím více rizikové styky budu mít, tím častěji musím navštěvovat patřičného lékaře. Pokud si něco stahuji z warez stránek, tak ihned po ukončení relace musím dezinfikovat celý disk, ne až za týden. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 17 bře 2006 10:27

Hezkej článek Karlosi !
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti