VELICE otravný coolsearch.com - pomoc! Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Tommy.
Pohlaví: Nespecifikováno

VELICE otravný coolsearch.com - pomoc!

Příspěvekod Tommy. » 24 čer 2004 06:19

Ahoj lidi, nevěděl by někdo z vás pls, jak se zbavit domovské stránky coolwebsearch z internetovýho exploreru?? Ať ji mažu, jak ji mažu pořád se tam vrací.....a co hůř, každejch pět minut mě to na ni přesměruje = není možný vůbec surfovat.
No a do toho všeho - PC se snaží připojit k netu i bez spuštěnýho exploreru...fakt nevím co s tím. Jsem už zkoušel různý antiviry, ADWARE jsem zkoušel taky a našlo to pár věcí, ale tohle to fakt neodstranilo...
kdyby někdo měl nějakej typ bylo by to super..

Reklama
Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Phoenix » 24 čer 2004 14:15

Come on

I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Tommy.
Pohlaví: Nespecifikováno

reg

Příspěvekod Tommy. » 25 čer 2004 13:46

Dívat se do registrů mě už taky napadlo...ale jediněj název spojenej s coolwebsearch byla domovská stránka, když jsem ji změnil na prázdnou, tak se to cca po 5-ti minutách zase přenastavilo :?

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

cwshredder  Vyřešeno

Příspěvekod Ltb » 25 čer 2004 13:56

Čau Tommy, jdi na:
http://www.spywareinfo.com/~merijn/cwschronicles.html
tam do downloads a stáhni si utilitku CWShredder. Tu spusť, drž se pokynů a bude tvému trápení konec:-) ...tedy snad

P.S. odzkoušený postup

ICE
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: březen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ICE » 28 čer 2004 16:54

start spustit - msconfig zalozka po spusteni... vyhod co tam nema byt... reset...
Take it easy & keep you cool! :xmas:

Tommy.
Pohlaví: Nespecifikováno

díky

Příspěvekod Tommy. » 06 črc 2004 20:22

Ahoj lidi, díky všem za vaše odpovědi...pomohl mi ten cwshredder. Jenom jsem ho spustil, nalezl pár spyware a rovnou je odstranil.
Bylo po problému....dík moc a mějte se - hezký prázdniny!!

P.S. v tom msconfig nic podezřelýho nebylo

Ales
Pohlaví: Nespecifikováno

Tak bacha

Příspěvekod Ales » 27 říj 2004 14:32

"start spustit - msconfig zalozka po spusteni... vyhod co tam nema byt... reset..._________________Take it easy & keep you cool!"
???
a cwshredder spustit...
???
podtud OK.
Ale coolsearchová mrcha, co jí tady právě marně zabíjím, je proti tomuhle všemu imunní. Nevím ještě, jak z toho ven, ale pro všechny co to čtou - tak BACHA!

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 27 říj 2004 15:24

Hijackerů typu coolwebsearch je celá řada a vývoj těchto škodlivých kódů jde stále dopředu (bohužel).. Nejlepší obrana je prevence = záplatovaný MSIE, osobní firewall a neklikat na vše, co člověk vidí na obrazovce.

Na kterou stránku tě to odkazuje?

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 07 úno 2005 15:25

sorry ze tak pozde, ale mam stejnej problem.Ten shreder program mi nefunguje, v registrech nic neni a porad mi po par minutach vyskakujou reklamy.

Pripojuje me to na 69.20.16.183

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 08 úno 2005 19:00

Jaká je adresa stránky, na kterou tě to přesměrovává? Zkoušel si i další prográmky jako třeba ad-aware nebo spybot? Co msconfig, nespouští se něco co nemá?


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti