Avira AntiVir VS Avast Home (vyřešeno)

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Avira AntiVir VS Avast Home (vyřešeno)

Příspěvekod CrazyManer » 21 říj 2006 23:24

Co si myslíte že je lepší antivir ? Avira AntiVir PersonalEdition Classic nebo Avast Home Edition ? Avast mi zatim moc věcí nenašel, ani rezidentní štít :) avira mi hned po startu odhalil TR/Dldr.Age.10960.F ve složce C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\setup.exe ... takže docela hardkor ze to avast vubec nezaznamenal ... tak jestli poradite, a popripade reknete nekdo co ten virus co sem nasel delal ... diky moc :) :bigups:

Reklama
Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 22 říj 2006 02:59

Podle toho,co tu davas na vyber predpokladam,ze chces nejakej freeware antivir.Avast jsem pouzival,ale to bylo v praveku,kdyz jsem myslel,ze kdyz mam Avast se spustenym rezidentem,tak jem v naprostem bezpeci :roll: No,ale to uz davno odval cas... kazdopadne Avast toho fakt moc nepochyta.Ten druhy antivir,co tu nabizis neznam,ale pokud muzu doporucit,tak zkus tohle:

http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/antiviry/kompletni/active-virus-shield/

Je to taky freeware a navic to ma detekcni jadro od Kaspersky(ho),ktery je vseobecne povazovany za jedno z nejlepsich.I komentare v ruznych diskuzich vyznivaji dost priznive.Osobne muzu jen doporucit.Mam Kaspersky internet security 6.0 a naprosta spokojenost...cisto a jasno :D

Jinak tady jeste jeden odkaz,kde je srovnani antiviru.Sice se jedna o placene verze,takze je to spis pro takovou pribliznou orientaci,ale zas lepsi,nez nic.Avast vysel s 92,01% uspesnosti,Kaspersky 99,06%

http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse_2006_08.php

No a nakonec,nez pujdu spat,tak jeste jeden odkaz ohledne Active Virus Shield...procti si diskuzi dole



http://radekhulan.cz/item/nejlepsi-antivirus-je-nyni-dostupny-zdarma

Dobrou strycku Fido :evil: :lol:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 říj 2006 12:34

Kasperský je dobrý antivir, ale placený. Avira je stejně dobrá, zadarmo a podle té tabulky AV-comparatives je dokonce druhá. Předčila i NOD a Nortona. Používám ji už rok, občas projedu komp NODem a ten po Aviře nikdy nic nenašel. A dokonce i MWAV najde jen víceméně nepodstatné věci. Pokud jsem používal Avast, byly tyto kontroly nutné a častější.

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 22 říj 2006 13:11

Ano,Kaspersky je placeny,ale ten Active Virus Shield ,jak jsem o nem psal je taky freeware, ma kasperskyho detekcni jadro a hodinove aktualizace primo z jejich oficialniho updatu,takze je na tom vlastne stejne,jako placena verze,akorat jinak vypada a samozrejme prisel o par funkci.Ale zadarmo je to super.Cimz samozrejme nechci rict,ze by Avira nebyla dobra,ale ja jsem proste zasazen virem Kaspersky :lol: :oops:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 22 říj 2006 13:35

:roll: Chtěl sem si vybrat mezi Avastem a Avirou a od vás sem chtěl pomoci, místo toho si musim vybrat mezi třema nebo čtyřma antivirama :mad: , řekněte mi prosim co si mám teda vybrat :( sem z toho popletenej a nevim co si mám vybrat :( dík

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 22 říj 2006 13:47

No,takze...pokud chces vybirat mezi Avastem a Avirou,tak ber Aviru.Ja jsem sem prihodil jeste Active Virus Shield od Kasperskyho jako zajimavou a kvalitni alternativu.Klidne si stahni oba,zaktualizuj databaze a zkus obema projet comp a uvidis,co ktery najde nebo nenajde,taky zjistis,ktere uzivatelske rozhrani ti bude vyhovovat vic a pak se rozhodnes sam :bigups: Kazdopadne si muzes nechat oba.Jeden nastavit i jako rezident a druhym jeste sem tam zkontrolovat pocitac.
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 22 říj 2006 18:47

ok, díky , nechám aviru


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů