Spyware Terminator

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kerio

Příspěvekod Radix » 24 říj 2006 17:43

Klikni pravým na ikonku Keria (vpravo dole), otevři "konfigurace", potom "www". Musí být zatrženo blokování reklamy a pop-up oken (pokud je ovšem nechceš). Blokvání Javascriptu musí být nezatrženo.

Reklama
DJAKTA
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

jj

Příspěvekod DJAKTA » 02 lis 2006 22:31

Takže já taky pužívám terminátora ale zdá se mi jako spíci želva=) No jako že si nejsem jistý jestli opravdu funguje :lama: ..

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

ST

Příspěvekod Radix » 02 lis 2006 22:40

ST mně zrovna nedávno indikoval nějakou podivnou cookie. Zdá se, že pracuje dobře. Občas klikni na aktualizaci, nebo si ji dej automatickou.

DJAKTA
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ST

Příspěvekod DJAKTA » 02 lis 2006 23:46

Radix píše:ST mně zrovna nedávno indikoval nějakou podivnou cookie. Zdá se, že pracuje dobře. Občas klikni na aktualizaci, nebo si ji dej automatickou.


jako to mě taky ragoval na cokie!je good,ale zajímalo by mě jestli pozná spyware až ho budu mít v pc :lol:

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 05 lis 2006 08:56

DJAKTA: ST by měl bránit tomu, aby se nějaký spyware do PC vůbec dostal. Ale ještě s ním nemáme tolik zkušeností, takže kdo ví.

všichni: Všichni, kdo máte nainstalovaný ST, zkuste občas zkontrolovat komp MWAVem (samozřejmě musí být aktualizovaný) a své zkušenosti dávejte sem na fórum. Snad zjistíme, jestli se na něj dá spolehnout nebo ne.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů