Jak na šmejdy

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
pkj
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod pkj » 29 říj 2006 21:21

Ahoj všichni

spyware terminator mám nainstalovanej, funguje zatím dobře jen při instalaci čehokoliv mi vydkakujou hlášky nebezpečí!!! A to je dost nepříjemné. Viry ty prog. neměli, byly to orig (prog i hry) Dá se to nějak vypnout?

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 29 říj 2006 22:00

Ve Spyware termitátoru si můžeš nastavit profil v jakém ho chceš provozovat nastav si začátečník a máš po vyskakování.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 29 říj 2006 22:20

mno ja osobne kolem toho NODu, souhlasim ze je fakt dobre, ale kazdej se jednou sekne a i NOD!!! ja sem se setkal s tim ze mi neco nenasel. takze pokud mozno nic nenechat nahode.
:)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 29 říj 2006 22:28

Nevim jedna paní povídala .. Nod se moc nesnáší s dalšími programy stejného typu a pokud jde o integraci dalšího stejného programu do systému akorát tí žere CPU data se zkontrolujou pouze v jednom nebo v druhém jen jednou sem někde viděl že se chlubily že do jejich antiviru si můžeš integrovat ještě jeden dle vlastního výběru a získáš dvojitou ochranu. (Takle nějak sem to slyšel jestli je to blaf tak mne opravte)
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů