Prosím o radu... NOD32 a Norton dík

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

DJAKTA
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Prosím o radu... NOD32 a Norton dík

Příspěvekod DJAKTA » 02 lis 2006 21:18

Ahoj lidičky :lol: potřeboval bych radu nainstaloval em si NOD32 je super našle mi trojáky které mi norton 05 nenašel.. :o .. Jo ale potřeboval bych se zepatt jak mohu dát u NOD32výjimku moc pls? Prootže NOd32 mi našle jeden vir v programu který je pr omě důležitý a norton ho nenašel takže nechápu :evil: tak jsem nod32 odinstloval a nainstaloval sem si norton05 ....
ALe opět skončím u NOD32 ,jeno mse chci zepta tan tu výjiku jak ji nastavim..??? a taky na to proč trvá skenování NOD32 přes hodku a u nortona mi to celý systém proskenovalo za 46min dík moc!! :idea:
A taky bych byl rád kdyby jste mi ansapli čéím se tyto antivry od sebe lepší který je lepší....
Taky bych byl moc vděčný kdyby jste mi hodili info o kašperském antiviru co dokáže atd dík vám moc!! :lama: :wc:

Reklama
Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hroch123 » 02 lis 2006 23:55

Nepoužívej ani jednoho. Raději si nainstaluj, když teda jinak nedáš toho nortona ale 2007. Ten bude rozhodně lepší, ale ne nejlepší :D

DJAKTA
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod DJAKTA » 03 lis 2006 00:07

hroch123 píše:Nepoužívej ani jednoho. Raději si nainstaluj, když teda jinak nedáš toho nortona ale 2007. Ten bude rozhodně lepší, ale ne nejlepší :D


Rád bych si 07 nainstaloval ale nemám s/n ani product key a aktivační kod kdyby jsi ho měl písni mi ho na PM nebo icq dík moc! 8) :banana: :newmail:

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 03 lis 2006 00:19

ansapli čéím :joke:
jeno mse chci zepta tan tu výjiku jak ji nastavim..???
tohle mi dalo zabrat,nic ve zlym :bigups:

Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hroch123 » 03 lis 2006 00:19

Zkus tohle, je to fakt supr, lepší jak norton. Až Ti doběhne měsíční licence, tak to odinstaluj, resni pc a nainstaluj znovu, nic neregistruj. Jinak po nainstalování budeš hodně asi čumět, co to odstraní potvor. :D

Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hroch123 » 03 lis 2006 00:20


Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 15 lis 2006 19:35

Rozhodování o tom, který antivirový program si nainstalovat je vždy dilema. U někoho rozhoduje přívětivost obsluhy, u někoho nároky na paměť, u dalšího zase rychlost skenování či možnost automatické aktualizace apod. Konkrétně já jsem vyzkoušel všechny z horní desítky (či spíš pětky) žebříčku, ale když se mě někdo zeptá "Který je nejlepší?", tak odpovím že nevím. Momentálně mám McAfeeho, předtím jsem měl NODa, AVG, Etrust, Avast ... Pokud si časem zvykneš na jeden program, tak bych doporučoval, aby jsi měl vždy tu poslední verzi a poslední aktualizace (anti)virových souborů. U běžných aplikací nepotřebuješ až tak tvrdě vyžadovat, abys měl jejich poslední verzi, ale u antivirového programu bych to asi preferoval. Takže závěrem: vyzkoušej některý z nich, používej ho několik týdnů a sám zjistíš, zda ti vyhovuje anebo nikoli. Důležité je ale to, abys přesně věděl PROČ ti nevyhovuje. Dobrou praxí je také mít nainstalovaný jeden program včetně sledovacího modulu v pozadí a občas provést běžnou kontrolu jiným antivirovým programem (ne instalovat tento nový program do pozadí se stávajícím !).
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů