Nové AVG 7,5 Internet security

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nové AVG 7,5 Internet security

Příspěvekod Jan Pašek » 07 lis 2006 11:12

Rád bych tímto zahájil diskusi na téma Komplexní ochranný balík AVG 7,5 Internet security (čtyři v jednom).
http://www.avg.cz/doc/1
Máte tento soft již někdo? Viděli jste na něj někde nějakou recenzi? Vaše osobní zkušenosti? Pokud AVG nemusíte víte o jiném alternativním programu který by združoval všechny výše jmenované funkce a jak je natom vámi doporučený program cenově v porovnání s AVG7,5.

Zatím znám jenom jednoho pána co si jej pořídil tak před týdnem. Tam sem slyšel následující doporučení ohledně nákupu: U výrobce je nákup balíčku poštou dražší než v některých internetových obchodech získaná úspora cca 200,- Kč

Úvodem ještě jedna ošklivá poznámka proč to tu vlastně zakládám Abych se nespálil stejně jako vy nebo abych si koupil to co je dobré. A taky víc hlav víc ví a jeden nemůže všemu rozumět.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 08 lis 2006 08:44

Honzo já osobně bych ti doporučoval nestarat se o nějaké drahé bezpečnostní balíčky. Vždyť si můžeš kvalitně zabezpečit PC úplně zdarma ve free variantách bezpečnostních programů. Proč bys měl platit za něco, co můžeš mít zdarma?
A jednou za čas se klidně můžeš rozhodnout u programu, který se ti zamlouvá a víš, že je spolehlivý, koupit si licenci na jeho placenou a většinou ještě vylepšenou verzi (o nějaké funkce navíc). Budeš tak s určitostí vědět, že dáváš peníze za něco, co funguje.
Já jsem takhle postupoval a moje momentální ochrana je tato:
Avira antivir - free
Ashampoo Antispyware (momentálně jeden ze úplné špičky na trhu) - placený
Kerio - placený
+ spousta free programů na doplňkovou kontrolu
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 lis 2006 09:03

Mikel záleží na úhlu pohledu samozřejmě pokud se mi nedostává peněz samozřejmě začínám u něčeho neplaceného abych si to odzkoušel a popřípadě koupil. Jenže ty sám tvrdíš že ti běží tři aplikace pro ochranu PC ta znamená musím je všechny jednotlivě alespoň jednou za čas zkontrolovat, každá z těchto aplikací přistupuje k připojení na internet (aktualizacím) jednotlivě a občas se hádají.
Proč tedy nezkusit vše pohromadě navíc pokud se nemýlím v žebříčku testů se AVG do nedávna umísťovalo do první desítky a myslím že je dost hojně používáno. Proč tedy nezkusit jako první krok zeptat se ostatních jak se na tuto novinku na trhu dívají. Ostatně děkuji za názor.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 08 lis 2006 15:28

Jeníčku a tu pohádku o tom, jak pejsek s kočičkou pekli dort znáš? Všechno samé dobroty a jaký je výsledek? Já si myslím, že každý samostatně vyvíjený program bude dobrý jen do té doby, než se do něj začnou integrovat jiné programy. Čím více programů v jednom balíku, tím méně kavlitně pracuje každý z nich. Prostě jedinec musí v něčem ustoupit celku. Wokna jsou samy o tom příkladem. Jejich vývoj od 95 do Visty je poznamenán počtem přidaných funkcí, ale mnohem více počtem přidaných modulů, které potom ty funkce musí hlídat, aby se vůbec vedle sebe v balíku snesly. Už jen porovnání velikosti 95tek, 98ček a...... až k Vistě mluví za sebe. Takže nechej AVG spát ještě aspoň rok, dva nebo deset, než se zdokonalí a léty ověří.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů