APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

X
Tvůrce článků
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Pohlaví: Muž

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 03 pro 2016 03:21

SwiftKey nečeká na Ježíška. Nejpoužívanější alternativní klávesnice je teď celá zdarma

Klávesnice SwiftKey podporuje více než 100 jazyků a má už přes 250 milionů uživatelů. Rozmachu jistě pomohl vstup na iOS a také fakt, že od léta 2014 je základní verze zdarma. Platilo se pouze za motivy, tedy různá témata vzhledu, kterých bylo v obchodě asi stovka. Teď se tvůrci rozhodli, že i tuto část uvolní k bezplatnému stažení. Kdo má zájem, nechť zamíří do Play Storu nebo App Storu ...

http://www.cnews.cz/swiftkey-neceka-na- ... ela-zdarma

Obrázek

KATEGORIE:​SYSTÉM​NET​DATA​EMULACE​HRY​VIDEO​AUDIO​GRAFIKA​TEXT‌​‌​ ‌​‌​APP‌‌‌‌​Brigády‌​Filmy‌​Firefox​​●‌​FormátHlavolam‌​●‌​Hra‌​●‌​Hry‌​​Ikony‌​Klipy‌​Knihy‌​●‌​KomixyKoš‌​Melodrama‌​NákupyOdkazy‌​OS‌​Plné hry‌​●‌​RubikSam CoupéSoftware‌​●‌​Šedá zónaTV‌​‌​TV‌​Úložiště‌​VideoNovinky‌​Zajímavosti‌​Znaky

Reklama
JirkaMik
nováček

Příspěvekod JirkaMik » 20 čer 2017 10:47

X píše:   Co je launcher a který je nejlepší?

.....
V příštím dílu o LL: Lighting Launcher - 2. díl: Základy práce s aplikací - si povíme o tom, jak s touto aplikací pracovat, protože to není tak jednoduché, především z počátku a možnosti jsou velkolepé, především pro hračičky ... návody, obrázky, videa, to pokud vím v češtině zatím neexistuje ... i já se ale stále s LL učím, takže to nebude asi poslední díl ...

Prosím, kde najdu ten 2. díl?

Díky

X
Tvůrce článků
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5

Příspěvekod X » 20 čer 2017 11:00

Až ho napíšu ;) Takovéhle články dají spoustu práce, mám v plánu více věcí, jen to chce chuť, čas, spousta zkoušení. Chtěl jsem například mít v článku i video s postupy, ale narazil jsem na to, že to nelze a je nutné mít rootnutý přístroj. Smarthodinky jsem si rootnul, ale u Huawei mobilů mě přešla chuť a za riziko mi to nakonec nestálo, Huawei dělá problémy i se zamknutým bootloaderem a i když jsem našel v Jihlavě prodejnu, která má i s Mate 7 zkušenosti, nikdo nezaručí že nakonec nedojde k bricknutí a z mobilu se nestane cihla. Je dobře že jsi se ozval, pamatuji že jsem to sliboval a pokusím se to zařadit do svého plánu snad do měsíce. Dále bych chtěl pokračovat i ve vláknu o ZX Spectru a možná i v některých dalších. Jen pro představu, když třeba přidám příspěvek do vlákna: Melodrama a jde o lepší a obsáhlejší seriál, "sežere" mi to klidně i 5 - 7 hodin času :lol: Já se rád se vším piplám, vyžívám se v drobnostech a snažím se to maximálně vymazlit ...

P.S.: zde (v tomto vláknu) jsem měl v plánu více zajímavých aplikací, ale už jsem takový, že skáču z věcí jako blecha na další záležitosti ... jen nakousnu: zajímavé audio přehrávače, gesta pro vyvolání čehokoliv, ovládání mobilu hlasem i pro diktování SMS, e-mailů, příkazů, spuštění aplikací a mnoho dalších.
KATEGORIE:​SYSTÉM​NET​DATA​EMULACE​HRY​VIDEO​AUDIO​GRAFIKA​TEXT‌​‌​ ‌​‌​APP‌‌‌‌​Brigády‌​Filmy‌​Firefox​​●‌​FormátHlavolam‌​●‌​Hra‌​●‌​Hry‌​​Ikony‌​Klipy‌​Knihy‌​●‌​KomixyKoš‌​Melodrama‌​NákupyOdkazy‌​OS‌​Plné hry‌​●‌​RubikSam CoupéSoftware‌​●‌​Šedá zónaTV‌​‌​TV‌​Úložiště‌​VideoNovinky‌​Zajímavosti‌​Znaky

X
Tvůrce článků
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5

Příspěvekod X » 01 črc 2017 20:28

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Softwarove vypnuty wifi adapter pod Windows 10
    od petr22 » 28 dub 2017 13:28 » v Windows 10, 8, 7, Vista, XP…
    13
    356
    od petr22
    29 dub 2017 16:40
  • Hledám zajímavé audioknihy
    od Riviera kid » 03 led 2017 08:30 » v Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)
    6
    539
    od Riviera kid
    23 bře 2017 08:52
  • Zajímavé kolabování WiFi
    od Domoo27 » 27 dub 2017 14:15 » v Vše ostatní (hw)
    7
    262
    od ITCrowd
    27 dub 2017 17:04
  • Sestava 20K Názory/Tipy
    od KabisCZ » 29 led 2017 12:15 » v Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC
    3
    192
    od KabisCZ
    29 led 2017 20:41
  • Tipy na různé úpravy Win10
    od atari » 01 zář 2016 11:24 » v Windows 10, 8, 7, Vista, XP…
    0
    199
    od atari
    01 zář 2016 11:24

Zpět na “Programy ke stažení”