Hoj tu všici.
Zkouším a nějak nemohu přijít na to, jak si udělat na ploše zástupce abych pokaždé nemusel vypisovat jméno a heslo.
TigerVNC - jak si udělat na ploše zástupce?
Moderátor: Mods_senior
-
BigSandy
- Level 2.5

- Příspěvky: 287
- Registrován: 17 pro 2006 19:50
-
meda2016
- Level 4

- Příspěvky: 1180
- Registrován: 04 kvě 2022 06:29
Re: TigerVNC - jak si udělat na ploše zástupce?
Zeptal jsem se Copilota a ten vymyslet toto, bez záruky:
Jak si udělat na ploše windows zástupce, aby spouštěl tigerVNC s vyplněným jménem a heslem?
Můžete postupovat následovně:
Klikněte .....atd atd
Podle zpětné vazby tazatele byl postup nefunkční a proto jej mažu.
Jak si udělat na ploše windows zástupce, aby spouštěl tigerVNC s vyplněným jménem a heslem?
Můžete postupovat následovně:
Klikněte .....atd atd
Podle zpětné vazby tazatele byl postup nefunkční a proto jej mažu.
Naposledy upravil(a) meda2016 dne 14 lis 2024 19:24, celkem upraveno 1 x.
-
BigSandy
- Level 2.5

- Příspěvky: 287
- Registrován: 17 pro 2006 19:50
Re: TigerVNC - jak si udělat na ploše zástupce?
Kecal. Nefunguje.
https://tigervnc.org/doc/vncviewer.html
Je tam vncviewer [options] [host][::port]
a pak parametr −passwd
žadný paramert user tam není
tigervnc.exe -passwd=mojeheslo 192.168.1.5:5900
Timto se spusti tigervnc, ale jmeno a heslo stejně musím vypnit
https://tigervnc.org/doc/vncviewer.html
Je tam vncviewer [options] [host][::port]
a pak parametr −passwd
žadný paramert user tam není
tigervnc.exe -passwd=mojeheslo 192.168.1.5:5900
Timto se spusti tigervnc, ale jmeno a heslo stejně musím vypnit
