Wrath of the Lich King (funkční) Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Francek
Level 2
Level 2
Příspěvky: 181
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Francek » 23 pro 2008 12:46

podle mě to nelegal není. Když si to vemete tak když si stahneš nějakej soft tak tak tam máte taky licenci jenom na pár dní a pak máte smůlu.
tady je taky trial acc na 10 dní zde a pak máš taky smůlu. tak kde si má sehnat tu hru aby vyzkoušel ten trial acc. :D
btw. když si koupíš v obchodě Wotlk tak tam vcelku platíš pouze ten acc.(asi 24 měs.) a medium na kterem to je aby sto nemusel pokaždý když to instaluješ stahovat.

Reklama
Uživatelský avatar
onewinger
Level 3
Level 3
Příspěvky: 604
Registrován: květen 08
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod onewinger » 23 pro 2008 15:47

No dival jsem se na ofi stranky WoW klik na odkaz na 10free day trial acc Wotlk a na to aby ste si mohli stahnout tento program (download - instal) musite mit ofi acc a nebo si zalozit novy a hned jako prvni vec kterou musite vyplnit je CDKEY z 1.datadisku TBC, pak svoje osobni udaje atd a uplne posledni krok je stahnuti programu na download a instal ! Takze o uplne legalnosti stahnuti tohoto programu z odakzu v 1.prispevku velice pochybuji . :eh: Tot muj nazor .
Netbook Asus EEE 1001HA - Windows 7 Home Premium
Notebook Acer Aspire 5735Z - Windows Vista SP2

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Myloš » 23 pro 2008 16:46

jarod72pm píše:takže prosím mody aby mázli první odkazy na nelegální stažení datadisku !!!

Asi tomu nerozumím, ale první odkazy vedou na oficiální WoW web; v takovém případě nevím, co je na nich nelegálního.

Je možné i to, že se mýlím, ale pak bych prosil o vyvedení z omylu.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 17:44

onewinger: http://www.worldofwarcraft.com/trial/wrath/splash.html - tady to sami píší - 4. bod. :wink:

Uživatelský avatar
onewinger
Level 3
Level 3
Příspěvky: 604
Registrován: květen 08
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod onewinger » 23 pro 2008 18:05

Tommy4: Klikl si taky na Try It Free? Bez ofi ACC tě to dál nepustí :wink:
Netbook Asus EEE 1001HA - Windows 7 Home Premium
Notebook Acer Aspire 5735Z - Windows Vista SP2

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jarod72pm » 23 pro 2008 18:19

to Myloš
postupuj podle mých odkazů jako každý majitel koupené oficial verze a ne jako někdo kdo to má stažené bokem a využívá jiné cesty i skrz fórum (takhle si stáhnem i warez jak jsem tu dal odkaz)
(a nebudem se tu dohadovat proč je to na jejich foru tak a tak - protože oficiální cesta je jen jedna)
pokud nestíháš zde jako MODERÁTOR a jasné věci ti nejsou jasné pak nechápu proč zastáváš tuhle funkci když na ni nestačíš!!!
omlouvat se ti nebudu protože každý kdo si to vše přečte je mu to jasné a každý kdo si tuhle hru koupil včetně mě jen bude kroutit hlavou nad tím že tu modové podporují tyhle věci. (někteří lidé nemají v sobě ani kousek slušnosti a ještě tu vystupují jako autority)
ps: hledal jsem cestu jak to slušně napsat bohužel omlouvám se jinak to nešlo.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Rewqa » 23 pro 2008 18:54

Nevim jarode co si tu snažíš dokázat. Jestli to jde z oficiálního serveru a downloader je od blizzardu, tak nevim proč by to mělo bejt nelegální. K čemu by pak ty trial účty byly.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
jeronym.skocdolabe
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jeronym.skocdolabe » 23 pro 2008 19:04

Já jsem tuhle hru nikdy nehrál,ale zkoušel jsem to přes ty linky co jsou tu hozený stáhnout (jenom abych to zkusil, jestli to jde) a stejně to po mě chce účet a číslo (klíč, kód ) tudíž to stejně nesttáhnu. Tak nevím, nějak nechápu v čem je problém. :smile:
INTEL CORE DUO E2180 2 Ghz, 2x2 GB RAM A-DATA extreme Vitesta 800 mhz, ATI RADEON HD 2600 PRO 512 MB DDR2, SEAGATE BARACUDA 320 GB+WESTERN DIGITAL 300 GB EXTERNAL HDD, MSI P35 NEO2 mainboard, ZDROJ ENERMAX MODU82+ 525 W CROSSFIRE X

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Rewqa » 23 pro 2008 19:07

To se jenom jarod nudí a neví, kde jinde by prudil :D :evil:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 19:46

Stačí si první založit trial bez datadisku, pak ho upgraduješ na TBC a pak na WOTLK.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Myloš » 23 pro 2008 20:59

jarod72pm:
  1. To, že se někde něco prodává a zároveň je to jinde ke stažení, pro mě ještě není automaticky dokladem nelegálnosti.
  2. Tommy4 v úvodním postu píše, že Blizzard udělal takový downloader, přes který si to legálně a zdarma stáhnete
  3. Blizzard je, nepletu-li se, výrobcem.
  4. Ke stažení je to z oficiálního webu.
  5. Nevšiml jsem si, že by tu někdo nabízel crack třetí strany, nebo že by se tu něco stahovalo z podezřelých zdrojů.
  6. Takhle to vypadá, že jenom spekuluješ (stejně jako píšeš-li od teď to beru že zde projde cokoliv nelegálního (už minule tu prošli klienti na torrent) tedy pohoda. – co si mám pak o tvých spekulacích myslet? Torrenty jsou nelegální? Klienti na jejich stahování taky? :-D neboli Blablabla…) a svoje spekulace vydáváš za pravdu, o níž se nediskutuje.
Vím, že jsme si navzájem nesedli; nehodlám zneužívat toho, že jsem mod, ale od tebe bych čekal krapet víc slušnosti.
Tohle se mi ani trochu nelíbí, bez ohledu na tu omluvu na konci.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 21:08

A za další Blizzard asi není tak "blbý", aby nechával nelegální linky na fóru a udělal by v tom programu ověření accountu nebo něco takovýho, i to je další důkaz.

Tady jsem našel na jednom nejmenovaném fóru toto (cenzurovaný):
http://www.tommy.ic.cz/upload/soubory/a542.jpg
Možná nejsem jedinej, kdo si to myslí...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host