Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 17:33

Jinak ještě k tomu mému problému s vypalováním. Použila jsem úplně nové toto DVD, takže v tom by problém být asi neměl.... Můžete se podívat na print screen co tam mám špatně nastaveno? Zkoušela jsem všechno možné, ale určitě někde zase dělám chybu.

Popis zboží

DVD-RW Emgeton 4x Movie Color Reel
Excellent performance quality
Repeatable recording up to 1000 times

INFOME extra protection system technology HQ recording dye

Advanced Features:
- Compatible with 1X-4X DVD-RW Hardware
- Record 4.7GB or 120Min of data and video in approximately 14 minutes
- Ultra Compatible AZO recording dye optimizes read/write performance and durability
- Repetable recording up to 1000 times
- Superior archival and back up, up to 4.7GB of important data
- Compatible with 4X DVD-RW drives from Plextor, Lite-On, Sony, NEC, HP, Pioneer, LG, BENQ and others
- Emgeton Limited Lifetime Warranty
Přílohy
Problém s vypalováním.JPG

Reklama
parizov
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod parizov » 16 úno 2010 17:48

No, tak... :P
Zkus ještě vypnout to "Použít vnitřní vypalovací nástroj" a nebo vypalovat na obyčejné DVD (ne přepisovací). Víc ti asi já neporadím...
PS. Zkušební verze umožňuje uložit jen asi těch 36 obrázků, jak bylo někde výše řečeno, koupenou zaplníš celý disk (kotouček :smile: ).

Damned: Tobě jsem nabízel skiny, ale to jsem měl přepnuto (kvůli Melindě) omylem do angličtiny... :oops: No, mohl jsem ti tu práci ušetřit, máš je hodně podobné. Na překlad jsem používal: http://www.hexagora.com/en_dw_initu.asp , třeba se ti to bude někdy hodit.

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Damned » 18 úno 2010 14:38

To Melinda: Nevidím tam u tebe načtenou vypalovačku. Buď tu knihovnu blokuje FW nebo AV, nebo tam vypalovačku nemáš.

Je taky možné, že při instalaci došlo k chybě. Zkus si stáhnout nový instalátor a zkus znovu instalovat program (starou instalaci odinstaluj).

To parizov zkusím ten translator. :wink: Skiny myslíš vzhledy pro tento program?
(nebo Autoseřízení, jako - Autoexpozice).
"Autoexpozice" je delší slovo a pak se ztratí "Další". V této liště (ale i jinde v programu) jsem musel hledat kratší slova.
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 18 úno 2010 15:41

Tak jsem zkusila znovu odinstalovat a naistalovat program a pořád mi to píše že to nemůže nalézt vypalovačku, kterou samozřejmě v PC mám.
Můžete mi tedy prosím poradit, jak odblokovat tu knihovnu, kterou asi blokuje FW nebo AV?
Moc by mi to pomohlo.

parizov
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod parizov » 18 úno 2010 20:30

Damned píše:To parizov zkusím ten translator. :wink: Skiny myslíš vzhledy pro tento program?
"Autoexpozice" je delší slovo a pak se ztratí "Další". V této liště (ale i jinde v programu) jsem musel hledat kratší slova.

Ano, skiny jsem myslel vzhled pro tento program. Mám je pro tu minulou verzi a tam bylo mnohem víc těch kreslených nápisů. Některé jsou ale úplně stejné, hlavně ta různá okna (zkracování skladby, nahrávání z CD, atd.)...
S tou délkou slov máš pravdu, s tím jsem měl také problémy. U tebe jsem si všiml, že je jedno dlouhé slovo v té kartě, která se otevře při "Nastavení" ("Použít DVD Menu"). Sem tam je také před dvojtečkou mezera, ale většinou není... Ten translator, podle mne, není špatný a takovéhle věci (jako ten problém s dvojtečkou) tam snadno objevíš 8) .

parizov
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod parizov » 19 úno 2010 07:57

Melinda píše:Tak jsem zkusila znovu odinstalovat a naistalovat program a pořád mi to píše že to nemůže nalézt vypalovačku, kterou samozřejmě v PC mám.
Můžete mi tedy prosím poradit, jak odblokovat tu knihovnu, kterou asi blokuje FW nebo AV?
Moc by mi to pomohlo.

Vypalovačka na mém starém počítači také nedokázala načíst přepisovací disky, proto jsem ti radil zkusit to ještě s obyčejným DVD. Tehdy jsem to neřešil, protože nové PC bylo už na cestě.
Ještě mě napadlo, že bys celý problém možná mohla prozatím obejít tak, že na kartě (v okně) pro vypalování přepneš na "Vytvořit obrazový soubor" a to, co se ti kdesi v počítači vytvoří, můžeš následně v jiném programu (třeba Nero, který vypalovačku načte) vypálit. Trochu složitější, ale řešení to snad taky je... 8)
PS. Musíš ale zároveň vypnout "Vypálit na DVD...").

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 19 úno 2010 08:02

S tím nepřepisovatelným DVD jsem to taky zkoušela, ale nejde to.
ISO soubor jsem už taky zkoušela vytvořit a pak ho vypálit přes Nero,ale nechce mi to vypálit na DVD, ale jen na CD, které pak zase nejde pustit v DVD přehrávači :(
Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si stáhla program ImgBurn a tam to jde, ale je to takové komplikované.
Než se mi uloží třeba 40 fotek do PC (do toho ISO souboru) tak to trvá třeba hodinu a pak dalších 20 minut vypalování na DVD.
Ach jo.

parizov
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod parizov » 02 bře 2010 06:51

No, ono to ani přímo v programu není o moc rychlejší (ale záleží i na počítači) :-(. A když potřebuji těch DVD větší počet, stejně vypálím jen jedno a ty další již kopíruji v Neru.

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Damned » 22 kvě 2010 01:45

Čeština je stejná i pro verzi 8.08.
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

parizov
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod parizov » 28 zář 2010 16:31

Čeština je stejná i pro verzi 8.09


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host