WM Recorder - cancelled downloads

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

maiki
Level 3
Level 3
Příspěvky: 462
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

WM Recorder - cancelled downloads

Příspěvekod maiki » 09 úno 2010 20:28

Tento vypadá že skvělý program pro zachytávání videa z internetu mi nechce nic nahrávat. Video v prohlížeči pustím a on se jakoby pokusí ho stáhnout a ihned vyskočí ve frontě CANCELLED a nic. Paradoxně včera sem ho instaloval a normálně to běželo a vše se nahrálo do MP4 a dnes nic. Jel sem v módu WMX či jak to bylo.

Máte někdo zkušenosti s programem WM Recorder pro zachytávání streamovaného videa? Díky.

Reklama
peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: WM Recorder - cancelled downloads

Příspěvekod peacoq » 09 úno 2010 20:31

Net Transporter: http://www.xi-soft.com/default.htm

Tvuj problem je (asi jiste) zalezitost Free Demo - zdarma zkusebni verze - Not sure if it will record YOUR desired video? Try WM Recorder free and find out!
> umozni treba jen stahnuti x/ 1 videa, podobne jakoko treba program na upravu mp3, ktery umozni upravit treba jen 3 formaty, tj. free demo nemusi vzdy byt na 30 dni, jak je obvykle.

Nechce se mi placat dalsi odpoved, kdyz de-fakto k tomu vice co neni rict, tak to jen upravim, kdyz se k tomu vratis.
/ - co je divne, je v tomto pripade jasne > zkusebni je zkusebni - a jedno/omezene stazeni staci k posouzeni, zda ma clovek zajem to koupit
/ - co chces a nebo nechces vyzkouset > Net Transporter je velmi casto povazovan za ''nejlepsi'' stream-downloader
Naposledy upravil(a) peacoq dne 09 úno 2010 21:57, celkem upraveno 2 x.

maiki
Level 3
Level 3
Příspěvky: 462
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: WM Recorder - cancelled downloads

Příspěvekod maiki » 09 úno 2010 21:48

No vyloučit to nemůžu ale je to dost divné.

Ten Net Transport mám jako vyzkoušet nebo proč si to tu dal?


Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti