Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?* Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

marrienka
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: březen 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod marrienka » 26 bře 2010 23:43

Mohl by mi někdo, prosím, poradit, kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220? Nemám funkční cdrom, takže instalační cd mi je k nové klávesnici k ničemu. Díky
Naposledy upravil(a) Myloš dne 27 bře 2010 11:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod: „Keyboards“? Tak hloupý nadpis (nadto porušující pravidla) by jeden pohledal. Nadpis má být stručným popisem problému, dotazu. Slovo „Keyboards“ nepopisuje vůbec nic.

Reklama
Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Keyboards

Příspěvekod Spyke » 27 bře 2010 00:24

S Googlem nejste kamarádi? :?
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod mmmartin » 27 bře 2010 12:19

Třeba tady.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

marrienka
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: březen 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod marrienka » 27 bře 2010 12:49

aha, já zapomněla, že některých lidí, kteří znají všechno by se nadpis mohl dotknout. Přijde Ti nevědomost hloupá? Mně ne a o tom něco svědčí, viď? Uznávám, že nejsem odborník, proto jsem za odborníky přišla. Zeptám se tedy jinak. Je nějaká možnost, jak z instalačního cd převést data na flashku, abych mohla nainstalovat klávesnici do svého počítače? Myslím si, že nedělám nic nezákonného, i když nadpis by k tomu mohl vést.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod Žbeky » 27 bře 2010 12:54

Nezákoného nic neděláš, jen si při registraci určitě četla pravidla, kde je napsáno: Název tématu volte tak, aby co nejpřesněji vystihl téma - což ty jsi nesplnila.

Jinak nevím rpoč to chceš furt přetahovat, když tu máš už 2 odkazy na stáhnutí přímo toho ovladače. Stačí ho jen stáhnout na tu flashku
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod iDkcz » 27 bře 2010 13:07

marrienka píše:aha, já zapomněla, že některých lidí, kteří znají všechno by se nadpis mohl dotknout. Přijde Ti nevědomost hloupá? Mně ne a o tom něco svědčí, viď? Uznávám, že nejsem odborník, proto jsem za odborníky přišla. Zeptám se tedy jinak. Je nějaká možnost, jak z instalačního cd převést data na flashku, abych mohla nainstalovat klávesnici do svého počítače? Myslím si, že nedělám nic nezákonného, i když nadpis by k tomu mohl vést.


Tady jde o to, že slovo drivers znáš a pravidla sis nedavno určitě "přečetla", tudíž víš, že máš co nejvýstižněji popsta Tvůj problém. Taky člověk nepřijde do Ovoce - Zelenina a nepoví prodavačce, že chce kilo a půl zeleniny. Jinak Keyboards vystihuji spíše Elektrické klavesy než klávesnici k PC.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod guest » 27 bře 2010 13:18

Marrienko, nějak tvému dotazu nerozumím. Odkazy na stažení máš, tudíž stáhneš a nainstaluješ. Pokud bys ty drivery chtěla někam přenést na flashce, pak není problém. Stáhneš, uložíš na disk a odneseš. Tím diskem je míněná ta flash.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod mmmartin » 27 bře 2010 13:20

Chtěl bych touto cestou požádat některé zúčastněné, aby zanechali osobních invektiv a lingvistických úvah a vrátili se k řešení problému s ovladači.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

marrienka
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: březen 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod marrienka » 27 bře 2010 13:21

dobře chlapy, uznávám... lze nadpis nějak změnit? Udělám to. Obávám se, že vás budu potřebovat víc, než si myslíte. Na "drivers" jsem přišla při hledání v google, snažila jsem se nějaký odkaz najít. Jsem naprostý laik. A po momentálním hledání tady ve foru jsem zjistila, že potřebuju ovladač? :oops: Jen jsem tedy nenašla ten pro slimstar 220. Pro Genius tam je, ale pro jiný typ. Jinak jsem pro tuto klávesnici několik odkazů našla, kde lze stáhnout, co potřebuju, ale po stažení neumím propojit obojí dohromady. Myslím tím klávesnici a stažený program...nevím, jestli to je srozumitelné pro vás

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod Žbeky » 27 bře 2010 13:24

Nadpis už opravili modi.
Ty nevidíš ty první 2 příspěvky? To jsou ovladače na tvou klávesnici.

Chtěl bych touto cestou požádat některé zúčastněné, aby zanechali osobních invektiv a lingvistických úvah a vrátili se k řešení problému s ovladači.


//Tímto opakuji svoji výzvu

//mmm
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

marrienka
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: březen 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod marrienka » 27 bře 2010 13:25

Blue Spirit píše:Marrienko, nějak tvému dotazu nerozumím. Odkazy na stažení máš, tudíž stáhneš a nainstaluješ. Pokud bys ty drivery chtěla někam přenést na flashce, pak není problém. Stáhneš, uložíš na disk a odneseš. Tím diskem je míněná ta flash.


pokusila jsem se před chvilkou cd nainstalovat do druhého počítače a převést data na flashku. Dále i do mého počítače. Nicméně, klávesnice mi s ovladačem nekomunikuje...

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde stáhou instalační driver pro Keyboard slimstar 220?*

Příspěvekod Žbeky » 27 bře 2010 13:27

Teď jsem si všiml, že jsi ještě nenapsala co máš za OS (windows), drivery jsou jen na 98, 98SE a 2000
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • MSI pc a wifi driver
    od shockwave » 08 led 2024 19:15 » v Sítě - hardware
    3
    793
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    09 led 2024 07:43
  • Instalace Windows 11 po mně chce driver !
    od Jarda_For » 30 led 2024 16:30 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1146
    od Jarda_For Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 20:59

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti