Giveaway of the Day - Tip na dnešní den! Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod Speed_dead » 21 lis 2010 18:19

Zjistil jsem jednu neprijemnou vec. Dany program se musi nejen stahnout behem 24 hodin, co je "vystaveny", ale i nainstalovat. Nemusi to byt pravidlo, ale u vetsiny programu funguje instalace pouze v cas, co je dany program "vystaveny". Mel jsem par programu jen stazenych, ale musel jsem je smazat, jelikoz instalace uz nebyla mozna.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod X » 22 lis 2010 00:06

Kdyby jsi četl >>> viewtopic.php?f=11&t=50135&start=6 - tak bys to věděl. Navíc platí jejich čas a omezení (nutnost okamžité instalace) pro vše.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 22 lis 2010 11:48

Však já to také psal hned na úvodní straně!
Jedná se většinou o Trial verzi, kterou je nutné stáhnout v daném čase a nainstalovat.


A pak to ještě doplnil Brano - jak to s tou instalcí je.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 22 lis 2010 11:52

Tip na dnešní den : http://www.giveawayoftheday.com/

Pokud máte o stažení a instalaci zájem přečtěte si nejprve první příspěvek topicu, kde najdete některé důležité informace!

AltDesk 1.9.1
AltDesk je Skinovatelné Virtual Desktop Manager pro Windows, který dělá své každodenní práci. Máte-li provozovat mnoho úkolů najednou, můžete AltDesk vám alternativu k nákupu druhý monitor. S AltDesk můžete vytvořit libovolný počet virtuálních desktopů, jak chcete, a přepínat mezi nimi s lehkostí. AltDesk zobrazuje ikony aplikací ', podporuje miniatury, drag-and-drop a umožňuje kolík aplikací na některých počítačích.
Přílohy
altdesk.jpeg

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod Speed_dead » 22 lis 2010 12:05

Kdyby jsi četl ...
Netušil jsem, že o jednom tématu jsou tu dvě vlákna.

Jinak u jednoho programu (Clasic menu) jsem zjistil, že je o freevare.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 22 lis 2010 12:12

Dvě vlákna jsou proto, jelikož to první založil X. Já to nevěděl a založil jsem čistě náhodou stejné téma.

To že je nějakej program free, je pravda. Koví podle jakého klíče tam ty programy dávají, ale občas se tam objeví i starý či starší program, který byl už dříve a jinde vydán jako free.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod peacoq » 22 lis 2010 12:17

Muze to bet free, ale muze to byt i Profi verze - to mas pravdu, ono se tak presne nespecifikuje co presne nabizeji.
Ale mimo instalaci v case - tj. od-do platnosti nabidky, se v tomto pripade ani neposkytuje zakaznicka podpora. Nicmene s pripadnou instalaci produktu automaticky instalujes i jejich produkt; ''GOTD software'' hlidajici instalace.
(- jeslti to ale nezrusili, protuze to byl kram maximalniho problemu; hlidal a kontroloval instalace puvodem z Giveaway, ale mimo to hledal i debilni obchodni slevy na ruzne softy, a po instalaci program z Giveaway nesel odstranit)

Mas sice plnohodnotny program ''Profi-verzi'', ale bez podpory, a mam dojem, ze tedy i bez aktualizaci (coz by nemuselo vadit), ale v pripade nejakych problemu zakaznicka podpora obecne neni, narozdil od zakoupeni. Tedy hraje roli ''dnes instaluj a pouzivaj'' versus ''zakup a mas i nasi podporu''.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 22 lis 2010 12:30

Ano, nějaký program který hlídá nově vložený software se tam občas nabízí a dokonce i něco co se má vložit na Facebook a dát to na vědomí ostatním - to jsou otravné programy a ty neinstalovat.

Podpora tam není, ostatně to pod tím píšou. A stejně tak nejsou aktualizace, resp. jsou, ale vy smyslu Buy, tedy aktualizuj a zaplať si vyšší verzi.

Ovšem programy jsou fumkční /aspoň co jsem zkoušel/ a mohou být vodítkem k tomu, zda si tu vyšší verzi zakoupit.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod X » 23 lis 2010 02:14

Dvě vlákna o tom stejném tu nejsou. Nejprve tu stručnou zmínku hodil Brano, já myslím o nějaký moment později, protože jsem to popsal podrobněji a do vlákna o zajímavých odkazech. A Blue Spirit píše o konkrétních věcech, den po dnu, co jsou na tom odkaze. Nepřijde mi to tedy stejné ...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 23 lis 2010 10:25

Tip na dnešní den : http://www.giveawayoftheday.com/

PDF To JPG Converter
PDF do JPG Converter je nástroj, který oken rychle převést soubory PDF do JPG, BMP, TIF, GIF, PNG obrázky. S PDF do JPG Converter uživatelé mohou také převést PDF na JPG na stránce rozsahu, a nastavit výstupní obraz DPI.
Přílohy
PDF-To-JPG-Converter-Review-2.JPG

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 24 lis 2010 10:08

Tip na dnešní den : http://www.giveawayoftheday.com/

Foxreal YouTube FLV Downlaoder Pro
Foxreal YouTube FLV Downlaoder Pro je profesionální Web Video Downloader navrženy tak, aby snadno a rychle stáhnout / převést jakékoliv video Flash (FLV/F4V) z YouTube, Google, Yahoo, Facebook, FOX, CBS a další video-sdílení webových stránek na MP4, 3GP, MPG, DVD, MOV, atd. S ním můžete přímo uložit on-line video na IPAD, iPhone 4, Droid X, Galaxy S, PSP, PS3, Apple TV a další média přehrávač pro přehrávání s vysokou kvalitou. Kromě toho také podporuje UPnP připojení, které vám pomohou sdílet video / hudba na UPnP podporovaných zařízeních s lehkostí.
Přílohy
flv.jpg

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Giveway of the Day - Tip na dnešní den!

Příspěvekod guest » 25 lis 2010 09:09

Tip na dnešní den : http://www.giveawayoftheday.com/

Wondershare Video Studio Express 1.2.0
Wondershare Video Studio Express 1.2.0 je určen pro uživatele systému Windows k úpravově SD a HD videoklipů, aby vypadaly jako Hollywodské filmy s hudbou na pozadí a přechodovými efekty. Dokonce i začátečníci mohou snadno upravovat kreativní video nahrát přímo na stránkách YouTube, nebo exportovat do iPhone, iPod a IPAD pro sdílení s pomocí tohoto software pro střih videa.
Přílohy
wondersharevideostudioe.jpg


Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů