veletrh Jobs Dev

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

veletrh Jobs Dev

Příspěvekod KamilaS » 17 dub 2017 12:32

ahoj
chci se zeptat jako neprogramátorka ale s velkým zájmem o tuhle oblast k něčemu tenhle veletrh?
a jestli jo, tak potřebuji e-mail nějakého programátora, aby mě tam pustili a nejlepší by bylo, kdyby tam někdo šel, že bych se připojila.

díky za odpovědi Kamila
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Reklama
lubo007
Level 3
Level 3
Příspěvky: 510
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: veletrh Jobs Dev

Příspěvekod lubo007 » 17 dub 2017 13:33

nie, zadas iba svoj mail na ktory ti asi pride poznamka....to zalezi od teba, co si odtial odnesies....videl som ze tam budu nejake prednasky, myslim ze nic nestratis, maximalne sa nieco naucis

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: veletrh Jobs Dev

Příspěvekod KamilaS » 17 dub 2017 14:24

zkopírováno z dotazníku na vstupenku zdarma, když nejsem profík:
Kdo vám veletrh doporučil (e-mail na který je váš známý zaregistrovaný)

ale fakt bych byla radši, kdyby tam někdo z vás šel a vzal mě s sebou, nebudu tomu asi ani moc rozumět ale nechci si to nechat ujít, díky
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: veletrh Jobs Dev

Příspěvekod faraon » 17 dub 2017 15:17

No nevím: Veletrh se uskuteční v Praze v sobotu 8. 4. na Fakultě architektury ČVUT v Dejvicích. To asi bylo nějaké zkušební předkolo.

Ten jejich web je také nějaký pochybný, jestli tohle mají být seniorní programátoři:
Průměrná délka praxe účastníků je 5,8 roků Z toho je 498 JavaScriptařů, 355 péhápkařů, 305 javistů, 302 C#, 205 databázistů a 149 Pythonistů.
Já za seniora považuji spíš člověka který začínal s FORTRANem a má minimálně dvacet let praxe v C/C++ :lol:

Navíc se ajťácké akce konají spíš v místech jako Silicon Hill na Strahově, ne fakulta architektury. Ale nemělo by mě to překvapit, když chce webař ze Smíchova nahnat tisíc programátorů na jeden flek...
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)


Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti