Kontaktní formulář pro WordPress

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kontaktní formulář pro WordPress

Příspěvekod vlazy » 18 dub 2017 12:20

Potřeboval bych poradit nějaký jednoduchý formulář pro WordPress. Měl bych na to tyto požadavky:
  • Aby byl pokud možno kompletně v češtině (neznám angličtinu) a nebo aby alespoň šlo nějak jednoduše v nastavení změnit všechny popisky a informace na české.
  • Stačí mi pole pro jméno a příjmení, e-mail, zprávu a nějaká captcha.
  • Captchu nechci tu od Google (reCAPTCHA). Spíše nějaký menší obrázek s kódem nebo na počítání výsledku.
  • Aby šlo nastavit velikost poli, hlavně toho pro zprávu. U mnohých formulářů bývá pole pro zprávu velmi malé tak, že se tam dost blbě píše nějaká zpráva když je to pole úzké a na výšku třeba 3 - 4 řádky a to se mi příliš nelíbí.
  • Aby formulář šlo umístit na střed stránky. V naprosté většině je to dělané pro umístění na levou stranu stránky a nedá se to nějak jednoduše změnit.
  • Zpráva by mohla mít možnost i nějakého jednoduchého a třeba i omezeného formátování textu, ale to není podmínkou.
  • Aby se výsledky formuláře odesílaly na e-mail v nějak rozumně zformátované podobě.
  • Rád bych něco co bych nemusel příliš upravovat zásahem do CSS a jiných kódu, protože v tom se téměř vůbec nevyznám.
Možná tyto moje požadavky na kontaktní formulář jsou příliš náročné a ne příliš reálné, ale snad mi někdo něco dokážete poradit. Vyzkoušel jsem už více různých formulářů, ale prozatím jsem nenašel nic co by mi dostatečně vyhovovalo. Používám WordPress 4.6.4 a šablonu stránky Tempera.

Reklama

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů