Placené sms - Vyřešeno

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

phiphi_beach
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 264
Registrován: duben 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Placené sms -

Příspěvekod phiphi_beach » 03 bře 2009 08:57

Dobrý den,
mám docela těžký dotaz, mám svuj web,zatím je v začátcích,je to ve směs intertní web,potřeboval bych se zeptat a poradit,jakým zpusobem by jste mi doporučli udělat "TOPování" inezátů..prostě když chce být někdo vy výpisu nahoře,tak pošle sms s nějakým kodem a inzerát se automaticky zvýrazní,popřípadně ho ručne zvýrazním já..
Dával sem se na služky pipay nebo tak ale ti si berou šílené provize ..tak jestli znáte něco jiného,jinou službu jak to udělat a hlavně programátorská otázka,zda-li je to těžké nakonfigurovat s webem...
předem díky

Reklama
phiphi_beach
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 264
Registrován: duben 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Placené sms -  Vyřešeno

Příspěvekod phiphi_beach » 04 bře 2009 19:29

Takže jsem si informace nakonec našel, co mužu doporučit je http://xxxxxxxxx ,nabízí vícero služeb, je tam velice dobrá podpora .Co se týče výdělku pro vás a pro ně, např. z sms kterou "zákazník" pošle v ceně 50 kč, Vám jde na učet jen max. 20, zbytek jde operátorovi,společnosti co službu poskytuje a dalším..takže pokud na tom chcete rýžovat,asi to mco nepujde,navíc výplaty částky kterou tam vyděláte posílají až za 2 měsíce v min. částce 2000kč (jiné společnosti mají už od 200kč), takže tuto službu na svém inzertnim webu asi dám,ale budu velice přemýšlet o vytvoření uživatelských účtů a dobijení čáístky přes kreditku nebo přes účet (pro Topování,zvýraznšní atd inzerátu)

takže jen tak pro informaci kdy tady někdo něco takového hledal :-)

//Neplacená reklama. Upraven odkaz a zamčeno

//mmm


// a vyřešeno...
// mike007


Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů