Optimilizace, kritika rady pro můj web

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

MaReK4455
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 329
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Optimilizace, kritika rady pro můj web

Příspěvekod MaReK4455 » 01 dub 2012 20:16

Přeji hezký večer,

Jelikož nemám moc zkušeností s tvořením webu potřeboval bych od vás pomoc. Mám za úkol pro mého otce vytvořit jednoduchý, přehledný web. Zde je adresa: http://www.stolatvi-mikl.cz/

Web je téměř hotový, ale má velice nízký page rank. Vím že se ze dne na den nezvedne, ale na seznamu my to web nechce vůbec najít, google je "inteligentnější" ten najde. Jelikož má sloužit především na reklamu a prezentaci, potřeboval bych pomoci z jeho "optimalizací." Budu vděčný za každý užitečný nápad a radu.

Reklama
ower95
Level 3
Level 3
Příspěvky: 475
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Optimilizace, kritika rady pro můj web

Příspěvekod ower95 » 11 dub 2012 09:18

Nevím, jestli web založený na Webnode bude mít bůhvíjaký úspěch, nejspíše jej ani neoptimalizuješ.

Můžeš si pomoci jedině výměnou odkazů. Page Rank určuje "důležitost, užitečnost" stránky, tzn. pokud o stránce nikdo nemluví, nikdo neodkazuje, nejspíše není "důležitá, užitečná".

Zkus napsat několika stránkám v oboru, jestli nechcou vyměnit odkazy, případně kup reklamu.

Dále Page Rank ovlivníš obsahem a jeho aktualizací. Víse obsahu => více potencionálně hledaných frází => více přístupů.

Stránka jako taková mě ničím nezaujala. Vítejte na stránkách, sedli jste si, jedna věta a už mě to nebaví číst (samozřejmě bez urážky). Nevím, co mi může stránka nabídnout kromě slohového úvodu. Zkusil by jsem na hlavní stránku dát například slide výrobků, ...

To jsou mé názory a nápady, ale nejsem mistr v oboru ;)

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Optimilizace, kritika rady pro můj web

Příspěvekod Rimmer » 11 dub 2012 11:34

Takže.....

Souhlas s ower95, ta uvítací věta na první straně, kterou návštěvník vidí "Vítejte na stránkách, sedli jste si...." je nudná, nepovedená a úplně zbytečná. Ten úvod by měl být "šťavnatější", klidně se nebojte dát to napsat nějakému odborníkovi na psaní reklamních textů // SEO textů.

Barevná kombinace webu dobrá, řekl bych.

Logo bych čekal vlevo nahoře, ne vpravo uprostřed a čekal bych ho naklikávací (link na home page).

Co jsem ale fakt nepochytil, je ta vaše doména http://www.stolatvi-mikl.cz/ ??????? Být vámi, pokud to s budoucností webu myslíte vážně, registrujte si normální doménu. Takhle to na mě působí, že to psal někdo, kdo nemohl na klávesnici napsat "ř" a tak ho prostě vynechal... :roll:

Do kontaktu bych dal kontaktní formulář a na stránku "O nás" bych dal naklikávací mapku (s proklikem na mapy.cz).
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host