Pf 2008 Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 17 pro 2007 19:28

Tak chlopy myslel sem že sem psát nebudu ale nějak to ve mě nabopnalo a musí to ven. Vzpomněl sem si na Mijáju a jak se mu daří (já se totiž od něj dost naučil, když sem tu byl ještě ucho, samozřejmě nejen od něj i když..) a pokud sem zavítá hrozně by mě zajímalo jak se mu daří a jestli má PC stále alespoň jako tajného koníčka.
Když už sem štrtnul o moje začátky podíval sem se kdy že sem se sem na Fórum vlastně poprvé zalogoval.
Je to možný že sem lezu teprve dva roky? Je možný že když sem se sem logoval tak sem to celý zvoral a prohodil sem přezdívku a pravé jméno a strašně čílil co sem to za troubu. Nakonec sem si řek pokud mojí vinou nekomu spadne PC asi bych se neměl schovávat a postavit se k tomu čelem a už to tak zůstalo.
Některý Nicky mě nadchnou stejně jako když vidím kámoše třeba proto že tu se mnou válčí stejně dlouho nebo ještě dřív prostě znám je (opozdilci prominou vás musím ještě trochu študovat ale i v této skupině se najdou žhavý kandidáti)
V načatém duchu by se dalo psát ještě dlouho ale vezměme to stejně jako naše PC buď tam ta sympatie je a nebo není (1 nebo 0).
No a přání dovolím si pár citací tady z fóra třeba si z toho něco vyberete.

Exklusive:
citace:
...ale líbí se mi,mít dva světy,dvě identity a nevidim důvod,proč bych se měl zbavovat tý,kterou sem si mohl vytvořit čistě vlastním intelektem,ve světě kde se nemusim pitvořit a můžu říct co si myslim a jedinej obrázek kterej si o mě vytvoříte,mám plně pod kontrolou-a to je zábavička o kterou nechci přijít...

Ale být naplech a jít jakseříká "nacore" taky není špatný. To ti každej tu druhou identitu rád odpustí. Teda myslim. Laughing

Karlos:
Elusive, myslíš ten stav, kdy se spouští třetí a někdy i čtvrtá identita, kdy tyto vznikají zcela samovolně a bez přičinění identitovaného, kdy pociťujeme onen povznášející pocit a bez zbytečného pitvoření říkáme co si myslíme? Tedy u čtvrté identity již měníme i řeč, kterou se dorozumíváme. A jediný obrázek, který si o nás okolí utvoří je zcela neovlivnitelný naším intelektem, ale pocity zatlačenými do nevědomí, které démon alkoholu přesouvá do našeho vědomí, abychom je díky "oknu" definitivně zapoměli a stali se z nás noví, duševně čistí lidé Laughing Laughing Laughing Tak právě proto pojedu. Mám rád svou třetí identitu, kdy se mi formátuje mozek. Laughing

Takže šťastný a veselý a ať to máte všichni za 1 nulu nebrat.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 17 pro 2007 20:01

Teda Honzo, to jsi řekl moc pěkně. A jsem rád že jsi to objasnil, s tím tvím nickem, mě to právě vrtalo hlavou :wink:

Samozřejmě také připojuji své přání do Nového roku :smile: , hlavně at je lepší než tento.
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 18 pro 2007 06:19

Majklle, lepší? Tak to už se to nebude dát vydržet... :wink:

Ale vážně, myslím si, že bude úplně stačit, aby byl alespoň takový, jako tento. Asi každého z nás letos potkala řada hezkých věcí a aby to bylo v rovnováze, tak i řada nepěkných. Bohužel mně konec tohoto roku ukazoval většinou své pozadí. Ať už to byl ten Němec, co jsem vinou jeho "kochání" přišel o papíry, nebo ten prasklý rozvoďák, který znepojízdnil mé auto (odebrání papírů i rozvoďák v jediný den), nebo čerstvě zásah zubaté bestie, která sejmula mého kamaráda. Snad to všechno bylo nutné, abych si uvědomil, že hezké věci nemusí být nijak veliké, že radovat se dá i z maličkostí, že koneckonců stačí, že žijeme a máme pár přátel. K nimž toto fórum počítám...
Takže hezké svátky, příjemný vstup do "třetí identity" na Silvestra a s ní spojené formátování disku, aby se nám to hezké v příštím roce, mělo kam ukládat :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 20 pro 2007 08:10

Pro Honzu Paška
reaguji trochu pozdě /nácvik na silvestra/ a jenom bych chtěl dodat že s tou vzpomínkou na Mijaju jsi mne potěšil. Taky měl se mnou svatou trpělivost. Zkusím mu majlnout, třeba se nám ozve. :D

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 20 pro 2007 08:40

Stím nácvikem na silvestra hamba mluvit ještě včera u mě byla odtahová služba a vyháněl sem Gambrinus prazdrojem bo sem byl totálně zformátovanej.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 20 pro 2007 08:52

Seš na to líp než já, Gambáče mám před sebou a přemýšlím jak vyměnit obaly, abych nemusel sundávat pyžamo? Mijajoví napíšu, snad ma majl funkční! Měj se fajn, veselý svátky a ať se ti v dalším roce daří!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 21 pro 2007 12:07

Včera jsem byl na zkoušce na Silvestra (podnikový večírek). Dal jsem tři gambáče a pak jsem přešel na něco pro správné muže... Po sérii JimBeamů, jsem testnul TulamoreDew a byť je Irsko mou zemí zaslíbenou, vrátil jsem se k Jimovi... Horko těžko si vybavuji placení posledního panáka, pak je temno. Probudil jsem se ve své posteli, ve svetru a bez slipů, takže mi moc nedochází, jak jsem dorazil domů a co jsem sliboval řidičce (snad stále ve slipech...). Teď mžourám do monitoru, na krku mi sedí kocour, opravový kocour (jmenuje se Funky [fanky]) a on jediný v danou chvíli zná pravdu... :lol:

To zas bude Silvestr... :lol: 8) :wink:

A abych nezapoměl i já zdravím Mijaju, nikdy jsme se sice neviděli, přesto jsem ho bral, jako moc fajn člověka a jestli se někdy povede ten tolik diskutovaný sraz, pak bych byl moc rád, kdyby se ukázal.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 21 pro 2007 12:27

Hezké vánoce,všem na PC-HELP!

Obrázek

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6763
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 22 pro 2007 15:00


Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 22 pro 2007 15:41

18. 03. (sic ještě dlouhá doba) to budou přesně 3 roky, kdy jsem se stal registrovaným uživatelem tohoto fóra. Pár uživatelům jsem pomohl, ale v drtivé většině jsem si pomoci nechal a také jsem se hodně věcem přiučil. Tímto bych chtěl poděkovat těm, od kterých jsem se leccos dozvěděl; těm, kteří mi pomohli a také těm, kteří zde douhodobě radí a jsou uznávanou špičkou těchto stránek... na závěr mého příspěvku bych chtěl popřát všem uživatelům hezké prožití Vánočních svátků, bohatou nadílku pod stromeček a šťastné vykročení do Nového roku 2008, jakožto úspěšný celý rok '08... besst
Zákl.deska - Gigabyte GA-EP45-DS3L, Typ CPU - Intel Core 2 Duo E8600 3.33GHz, Paměť - 2 x 2GB DDR2-800, Grafická karta - Sapphire Radeon HD TOXIC 4870 512MB GDDR5, Monitor - BenQ FP73G 17', HDD jednotka - SAMSUNG 750 GB, Zdroj - OCZ Game Xtreme 700W, Operační systém - Win Vista Home Premium

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 22 pro 2007 16:00

Myslím že nemusím nic dodávat ;)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43071
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 22 pro 2007 16:23

Přeji všem hodně spokojenosti a štěstí nejen v Novém roce. Co nejméně potíží s PC, více dobrých prográmků a méně virů, červů a spywarů.Díky všem za rady.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů