Kam jezdíte do autoservisu?

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior

javurek
nováček
Pohlaví: Nespecifikováno

Kam jezdíte do autoservisu?

Příspěvekod javurek » 07 úno 2018 22:15

Zdravím. Potřeboval bych vyřešit pár závad na autě, ale jako Pražský nováček vůbec netuším kam jet. Samozřejmě si to můžu vygooglit, ale radši spoléhám na rady opravdových lidských bytostí.

Reklama
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Pohlaví: Muž

Re: Kam jezdíte do autoservisu?

Příspěvekod karlos » 08 úno 2018 08:21

Chápu, že ti moje (ne)rada moc nepomůže, ale možná tě alespoň trošku nasměruje. Pracuji ve firmě, která se nachází v areálu bývalých kasáren u západních hranic. V tomto areálu naše firma není jediná a sídlí zde i malý autoservis. Pokud mám s autem problém, přijedu ráno do práce, po osmé hodině převezu auto k servisu a domluvím se s majitelem. Když se k tomu dostane, odpoledne odjíždím opraveným, když ne, přistavím auto druhý den... Ta cirka stometrová procházka mi neuškodí a nikdy jsem neměl auto v takové pohodě, jako teď. Dříve jsem dával auto do servisu asi patnáct kilometrů vzdáleného, což přinášelo řadu komplikací a tak jsem všechno odkládal, až to bylo opravdu akutní.
Takže asi takhle, hledal bych servis, co nejblíže místa zaměstnání ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

honzaj.
nováček
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Kam jezdíte do autoservisu?

Příspěvekod honzaj. » 10 úno 2018 22:12

Blízko zaměstnání je to určitě praktické. Já jezdím tady http://www.autoplus-praha.cz mám to asi 5 minut od práce a můžu doporučit. Zatím vždycky spravili všechno tak jak měli za fér ceny.

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Kam s citlivými daty? Nejlépe někam vzdáleně
    od Jirin » 02 lis 2017 21:25 » v Vše ostatní (sw)
    3
    284
    od atari
    02 lis 2017 23:39

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”