Belkin F5D7230-4 H v5 router

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

20olomouc
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Belkin F5D7230-4 H v5 router

Příspěvekod 20olomouc » 13 lis 2010 14:48

zdravim mám menší problem potřeboval bych kdyby me nekdo poradil co mám udelat s routrem mám Belkin F5D7230-4 H ten bez anteny.. problém je vtom kdyz pripojim router do modemu vse je správne alespon si to myslim i to ze internet z modemu zapojim do routru presneji potrebuju internet na notebook mam internet na normalnim pocitaci jen nevím kde vážne dělám chybu . na routru mě sviti vsě akorat me problikava modem zelene , a internet svítí červeně to na tom routru nvm co mam udelat proto abych se dostal dal . moje posledni vec byla ze sem zadal IP,masku podsite,vychozi branu v instalaci pak tam bylo DNS tam sem nic nepsal ..a pokracoval sem dál jestli mám popsat problem dal tak mi reknete co bych mohl doplnit ja uz dal nvm co bych dopsal myslim ze toje vse ,dekuji uz sem psal i na jinych forech ale nikde mi neodpovedeli tento router mam http://ecx.images-amazon.com/images/I/41h9gq-uXLL.jpg
Naposledy upravil(a) 20olomouc dne 13 lis 2010 16:37, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Belkin F5D7230-4 H v5 router

Příspěvekod Žbeky » 13 lis 2010 15:24

Vítej na PC-Help

Zkus to napsat ještě jednou a použíj čárky a tečky. Takto to je pro mě jen změť textu a nevím co ti jde a nejde.
To co jsi koupil je router a modem v jednom? Kam jsi zadával ty ip, bránu, masku? Jakou ip dostaneš od modemu a jakou od routeru
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

20olomouc
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Belkin F5D7230-4 H v5 router

Příspěvekod 20olomouc » 13 lis 2010 16:30

modem mám od poskytovatele internetu mame to pres setopbox firma Riomedia jednoduse nam do zdi udelaly modem ve kterem mame zapojeny internet a televize a telefon .. a dále sme si koupily router a snazim se ho napojit spravne do toho modemu kterej je na telefon televizy a internet kterej mam na pevnym pocitaci dale kdyz sem to zapojil do toho modemu tak sem chtel nainstalovat cd které bylo k tomu routru instalace byla anglicka a chtelo to odeme IP,Masku podsite a vychozí bránu tak sem tam zadal ty udaje ktery sem ziskal kdyz sem napojil router . ty udeje sem si nasel na tom notebooku v ipconfig- a tak ip byla 192.168.2.2 kdyz jeste zapnu cd tak semi ukaze stranka na kterou kliknu a vijede mi na net naky software kde se vse nastavuje a ja se vtom nevyznam .. ale ted uz mi ani ta stranka nejde nvm proc

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Belkin F5D7230-4 H v5 router

Příspěvekod Žbeky » 13 lis 2010 16:51

Tu ip 192.168.2.2 dostaneš, když jsi připojený napřímo na modem?
Pro začátek resetuj router do továrního nastavení a zkus se do něj přihlásit přes IP - na CD kašli, nikdy nevíš pořádně co ti to nastavilo.
Potom napiš jestli ses dostal dovnitř
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

20olomouc
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Belkin F5D7230-4 H v5 router

Příspěvekod 20olomouc » 13 lis 2010 17:09

jj tu ip dostanu kdyz pripojim muj internet od modemu kdyz ho prepojim na router ok skusim to udelat jak rikas pak napisu
EDIT...aha tak to asi neodskouším tata si vzal notasa sebou do práce končí v 6 tak doma bude tak o půl sedmý napíšu později ale ještě se ozvu zatím diky


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Je lepší před pomalý router dát switch 1Gbit/s, nebo pořídit dražší router 1Gbit/s?
    od atari » 27 zář 2023 11:15 » v Sítě - hardware
    3
    3938
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    27 zář 2023 14:06
  • Router 2.4 vs 5
    od ShadowWord:Pain » 30 črc 2023 18:45 » v Vše ostatní (hw)
    4
    2029
    od ShadowWord:Pain Zobrazit poslední příspěvek
    30 črc 2023 19:52
  • Jaký router?
    od atari » 30 čer 2023 19:43 » v Sítě - hardware
    4
    1900
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    02 črc 2023 10:09
  • Nefunkční router ? Příloha(y)
    od cline » 22 říj 2023 19:48 » v Sítě - hardware
    26
    5977
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    23 říj 2023 22:39
  • router ZTE H267A Příloha(y)
    od Rejman.T » 16 kvě 2024 13:00 » v Administrace sítě
    9
    5433
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2024 19:10

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů