Jaký počítačový časopis si předplatit??

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jaký počítačový časopis si předplatit??

Příspěvekod Verxes » 28 led 2007 01:25

Nazdar chci si předplatit nějaký počítačový časopis, nechci nic tak tlustýho jako je chip, nebo pc world, jelikož to stejně nikdy nepřečtu a když je tam zajímavý téma, tak si to dojdu koupit na stánek.. zase nechci něco pro úplný laiky - studuji vejšku zaměřenou na prográmko, kompy si sestavuju sám, takže aby tam byly klidně i složitější články.. zase nechci - jako je tomu u chipu a pc worldu, aby pět stránek zabíraly recenze grafik, když mě to momentálně třeba vůbec nezajímá, spíš nějaký zajímavosti a hodně rubrik - třeba i nějaká ta recenze her...

A co se týká přílohy, tak je mi jedno jestli cd, nebo dvd, ale ne aby tam bylo furt to samý, jako to balo v ppk, kde dávali programy, který jsem si mohl stáhnout na stahuj - jo ať tam daj nějakej dobrej výběr, ale občas nějakej plnej program, nebo gamesa by taky nebyla k zahození.

Jaký časopis má pestrá témata a kvalitní přílohy na dvd či cd?? Máte zkušenosti??
Díky Jirka

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký počítačový časopis si předplatit??

Příspěvekod Myloš » 28 led 2007 02:03

Verxes píše:nechci nic tak tlustýho jako je chip, nebo pc world, … zase nechci něco pro úplný laiky … zase nechci - jako je tomu u chipu a pc worldu, aby pět stránek zabíraly recenze grafik, když mě to momentálně třeba vůbec nezajímá, spíš nějaký zajímavosti a hodně rubrik - třeba i nějaká ta recenze her... A co se týká přílohy, tak je mi jedno jestli cd, nebo dvd, ale ne aby tam bylo furt to samý, jako to balo v ppk

Kupuju jednak ty dva, které ti přijdou tlusté, a pak kupuju Computer. Mám rád všechny tři, nic jiného ani nekupuju.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 28 led 2007 08:35

Před mnoha roky jsem začínal s předplatným časopisu CHIP, pak jsem to změnil na PC WORLD, pak přišel COMPUTER, pak zase CHIP a opět COMPUTER a u toho jsem také zůstal. Jsou tam dobré tipy pro běžného uživatele a vychází co druhý týden - prostě optimální sestava. Dokonce se polepšili i v odborných článcích, protože kdysi se jejich odborné příspěvky podobali spíš na výtvor opilého puberťáka. Dnes je to skutečně lepší, i když se mi zdá, že se věnují více hardwaru než softwaru (v posledním čísle se věnovali hardwaru na 51% plochy celého časopisu, softwaru 22%, reklamě 12%, zbytek byli obecné články a obsahy).
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod cybernovi » 28 led 2007 08:35

no prijde mi to u nás s časopisama tak, že čím víc je tlustý, tím je odbornejši. Ale asi bych ti taky doporučil Computer, ten je tak na rozmezí. Jinak já čtu Chip, když je čas

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

jj..Computer..

Příspěvekod Verxes » 28 led 2007 10:14

No Computer si taky občas kupuju a jak říkáte ten je docela OK, já myslel jestli jste třeba neobjevili nějakej časák co není až tak známej... já znám Chip, Pc world, PPK, Jak na PC, Computer a to je asi všechno..
Co se týká Computeru o tom jsem taky hodně přemejšlel, ale chci se zeptat jak je na tom s přílohama... jsou tam užitečný věci? Když si ho koupim jednou za dva měsíce tak to nemůžu takhle určit...

Ale co se týká chipu a PC worldu, tak tam jsou opravdu velice dobře zpracovaná témata, ale to si spíše koupím na stánku, když mě to zajímá.. a nechci dávat takový peníze a pak se třeba do toho časáku skoro nepodívat, protože mě to aktuální téma zrovna tak nebere...
Ale ještě se na ně podívám, třeba tady melu z hladu, jelikož je to dlouho co jsem chip a pcworld neměl v ruce.. takže asi budu chvíli experimentovat a kupovat jeden časák za druhým, abych si udělal představu..

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 29 led 2007 18:25

musím se přiznat, ale už to bude určitě rok, co jsem si žáden PC časopis nekoupil a důvod, čtu si na netu ( hlavně na PC-HELPu samozřejmě :wink: ) a všechno pak už vím 2 měsíce předem 8) :lol:
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 29 led 2007 20:05

Jidhash píše:musím se přiznat, ale už to bude určitě rok, co jsem si žáden PC časopis nekoupil a důvod, čtu si na netu ( hlavně na PC-HELPu samozřejmě :wink: ) a všechno pak už vím 2 měsíce předem 8) :lol:


Moje řeč. Dříve jsem si kupoval Chip, ale teď si vystačím s RSS. Čtu si to co mě skutečně zajímá, nevyhazuji peníze, článků je na netu několikrát více, ....

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 29 led 2007 21:36

Já kupuju CHIP téměř pravidelně zejména pokud jsou u něj plné verze programů nebo zajímavý film...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
czecherry
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 147
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod czecherry » 30 led 2007 00:28

Já mám dobrou zkušenost s poměrně novým (vycházejícím asi od podzimu) časopisem PC Extra. Mám ho předplacený na rok za 399,- vychází měsíčně a zatím si nestěžuju, najdu tam co mě zajímá, kupa užitečných věcí a hlavně super pro začátečníky, protože je vše krásně prostě vysvětleno, kupa rad a návodú co dělat, a musím uznat že i nabušené DVD spousty programú. Chce to zkusit jedno číslo a rozhodnout se ;)
Pro ty hodně zbehlé je to možná trochu jak známá pohádka, no já se občas i na nich dost přiučím a koukám jak puk... Je to hlavně pro běžné uživatele

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 30 led 2007 14:38

Ahoj, za sebe bych doporučil týdenník COMPUTERWORLD. Aktualit je tam spousta, stránek není mnoho - akorát tak na to, aby je šlověk přečetl ;-) Odborný mi připadá dostatečně, daleko více než "obtloustlý" bratříček PC World. Navíc - v Computerworld je pravidelná rubrika v anglickém jazyce (vč. mini slovníčku), což třeba mě se líbí. Cenově vychází computerworld super, zvláště pro studenty :bigups:

+ jako třešnička na dortu je zdarma měsíčník (tuším) BusinessWorld, který je více do byznisu, ale i z něj se dá lecos dozvědět.

btw. jednou jsem byl v computerworldu čtenářem měsíce :wink: :D


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti