Obchodovaní binárních opcí Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
miquel11
Level 3
Level 3
Příspěvky: 572
Registrován: červen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod miquel11 » 26 bře 2014 08:51

Ahoj, kamarád si včera založil učet na http://www.topoption.com/home?lang=cz# a ptal se mě jestli o tom něco nevím. Podle mě si to měl napřed zjistit a pak něco zakládat, ale to je jedno :D
Napadlo mě, že se zkusím zeptat tady jestli s tím nemáte někdo zkušenost.
Abych mu aspoň poradil něco víc než jen, že zisk bude muset zdanit :-)

Reklama
dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod dvorakj » 26 bře 2014 18:49

Je to stejne jako u obchodovani s akciema,jen toto neni vubec regulovane a ani nezjistis vnitrni hodnotu. Spise se to podoba obchodu s psenici. Obchod samozrejme intradenni, nejlepsi vyuzit paky (uver 1:100 treba), riziko vysoke.
Vykaslal bych se na to, a rekni kamosovi, at si kupi radsi nejake akcie, neco se aspon nauci

Edit: tak jsem si neuvedomil, ze se nejedna jen o bitcoin.
Kamose upozorni, ze takoveto operace jsou vysoce rizikove, jedna se o spekulace. Kazdy trader musi mit licenci. Overte si.
Jinak ja doporucuji e-broker od FIO

Uživatelský avatar
miquel11
Level 3
Level 3
Příspěvky: 572
Registrován: červen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod miquel11 » 05 dub 2014 19:47

Říkal, že nějaké recenze četl a jsou v pořádku i co se licence týče psal mi něco o licenci ČNB.
Ohledně toho rizika říkal, že si toho je vědom, vyšší riziko nese vyšší zisk :smile:

ondrejchaloupsky
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod ondrejchaloupsky » 16 říj 2014 23:30

Ahoj hele já se o binární opce už pár měsíců zajímám a zatím s tím žádný problém nemám. Považuji to za super finanční nástroj, s kterým si můžete vydělat nebo slušně přivydělat. Kdo by nevěděl vůbec o co jde tak se jedná o sázky na pohyby měn, akcií, komodit, atd.. Pokud jste se bavili o licencích a regulacích je nejlepší když broker má regulaci CYSEC, FCA nebo ČNB , potom jste v suchu.
Kdyby někoho binární opce zajímali více, tak doporučuji tuhle stránku opcebinarni.com vždycky jsem zde našel všechno co jsem potřeboval. Kdyby jste nenašli na webu to co jste chtěli, zkuste napsat do diskuze pravděpodobně vám poradí ;)


Přeji hezký den.. Ondra 8) 8) 8)
Naposledy upravil(a) ondrejchaloupsky dne 09 črc 2015 15:20, celkem upraveno 1 x.

AndrejK
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod AndrejK » 18 říj 2014 18:56

Ahoj, binární opce taky zkouším obchodovat, zatím jsem zrušil jeden účet (200 eur). :oops: Pak jsem začal pátrat, a zkušení obchodníci tomu říkají "školné", které většina lidí zaplatí, aby si uvědomila, že obchodování není nic jednoduchýho. Takže to můžu potvrdit. Já jsem se do toho nejdřív vrhnul tak trochu bezhlavě, teď se snažím si postavit nějakej obchodní plán. Takže moje největší rada zní: nejdřív všechno zkoušet na demu. Jak dlouho, to si nejsem úplně jistej, ale prej to chce aspoň měsíc mít dobrý výsledky, než přejdeš na live. Zkoušet si různý věci s živejma penězma je fakt pitomost, kterou nezopakuju. Jinak co se týče toho brokera Topoption, používám ho taky, zatím bez problémů, ale je fakt, že výběr peněz jsem ještě nezkoušel, protože jsem neměl co. Ale podle diskuze na http://opcebinarni.cz/forum/index.php/topic,19.0.html by s tím problém být neměl.

tomsolny
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod tomsolny » 06 lis 2014 19:45

To AndrejK: Díky za zkušenosti. Jenom mne tak napadlo, zda není lepší zmíněné školné ušetřit prostřednictvím demo účtu - viz. http://binarnik.cz/demo-ucty-na-binarni ... je-ziskat/ ? Je sice nutné nějaký vklad vložit, nicméně i když je demo naprosto stejné jako reálný účet, na demu žádné školné platit v případě ztrátového obchodu nemusíš. Já jsem to takto kdysi řešil. Otevřel jsem si demo a zkoušel jsem si, jestli má cenu se binárním opcím věnovat podrobněji.

ondrejchaloupsky
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod ondrejchaloupsky » 09 črc 2015 15:43

zdravíčko, už to bude více jak rok, co jsem začal obchodovat s binárními opcemi. Za tu dobu jsem nasbíral obrovské množství zkušeností a také nějaké peníze. Když se na to podívám s odstupem času, tak jsem největší chybu udělal v tom, že jsem si pro obchodování binárních opcí vybral špatného brokera. I když jsem věděl, že je dobré si dávat pozor na regulace, které broker má, stejně jsem chybu udělal. Ale jak se říká, chybami člověk učí. Pokud chcete začít obchodovat s binárními opcemi, do začátku bych vám doporučil brokera TopOption, nebo High/Low , broker High/Low je sice nový, ale nabízí skvělé podmínky pro obchodování, sám u něho obchoduji.

Pamatuji si, když jsem začínal, nevěděl jsem co dělat dříve. Jestli se učit nějaké strategie, studovat podvody, číst diskuzní fóra, měl jsem v tom prostě hrozný zmatek. Říkal jsem si, že by bylo skvělé, kdyby byl nějaké návod, nebo průvodce krok po kroku, který by mě říkal, co mám dělat. Mám tento problém velice často, když se pustím do něčeho nového, mám hrozně myšlenek v hlavě a nevím, kde začít. Jestli máte někdo stejný problém, doporučil bych vám se podívat na stránku kterou jsem tu již zmiňoval, jedná se o stránku, která binární opce rozebírá opravdu z každého úhlu. Je to stránka opcebinarni.com , na stránce najdete opravdu všechno co budete potřebovat pro obchodování binárních opcí a i spoustu zajímavostí ze světa binárních opcí. Určitě se podívejte na tipy pro začátečníky, co já bych za ně dal, když jsem začínal.


Pokud se rozhodujete, že byste binární opce chtěli zkusit, vždy si pamatujte 3 věcí.

  1. Nikdy neobchodujte s víc, než si můžete dovolit ztratit
  1. Vaše cíle musí být realistické
  1. Vzdělávejte se


Pokud chcete zkusit něco nového a přitom si vydělat nějaký ten peníze, tak doporučuji to zkusit. Musíte být ale obezřetní, binární opce nejsou tak jednoduché, jak se všude dočtete.

Přeji vám hodně štěstí při obchodování.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod faraon » 09 črc 2015 18:11

Nojo, rok se s rokem sešel, a šmejdi mají zase lovnou sezónu :-o

https://web.archive.org/web/20140625035 ... kadlec.cz/

http://opcebinarni.cz/miroslav-kadlec-a-binarni-opce

http://www.tomasstodola.com/

http://opcebinarni.cz/tomas-stodola-a-binarni-opce

http://opcebinarni.com/opce-podvod-kadlec-stodola/

Dnes tady Ondřej Chaloupský vychvaluje brokera TopOption, stejně tak jako včera na jiném webu Jiří Procházka, a oba odkazují na zaručeně pravdivý a stoprocentně věrohodný web registrovaný v Panamě :lol:

P.S. Kdo tomu věří, ten si to zaslouží!
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

karel55
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod karel55 » 13 zář 2015 17:30

Ahoj,
Ty máš faraone nějaké špatné zkušenosti s TopOption? Podle mě je to dobrej broker (jinak by tam asi neobchodovalo tolik českých obchodníků). binární opce ovšem nejsou pro každého a lidé, kteří nemají žádnou vůli studovat, tak pro ty to určitě není. Já sám jsem si po tom, co jsem se dozvedel o binárním obchodování založil účet a hnedka celej minimalni vklad projel. Tedka ale už na to jdu uplně jinak a po dvou měsících jsem výrazně v plusu, snad to půjde takhle dál :)

kedlubnabedluna
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod kedlubnabedluna » 11 říj 2016 10:34

Haha... "investiční nástroj" obchodování binárních opcí mi příjde stejný jako jít do kasína hrát ruletu a vsadit si na barvu, pořád máte 50% šanci na výhru. Do toho bych se nikdy nepouštěl, nevěřím tomu a už vůbec nevěřím těm společnostem. Radši si vsadim eurojackpot, nebo sporku a budu doufat, že něco vyhraju.
BInární opce jsou podle mě především ztráta času a peněz.... Je i možná možný, že tu jsou nějaký týpci co na tom vydělávaj, ale zbylejch 99,9% lidí tam svoje peníze nechá. :thumbdown: :thumbdown:

Trader26
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí

Příspěvekod Trader26 » 18 led 2017 12:14

ahoj pořídil jsem si 2 účty na binárních opcích a chtěl bych se zeptat jak se dá ten starý zrušit pač ho využívat nebudu a je zbytečné aby mi strhávali peníze za to že neuzavřu cca v 1 roce ani jeden obchod cirka 10.USD mohl by mi prosím někdo poradit ? :) za odpověd předem děkuji

Marchy
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obchodovaní binárních opcí  Vyřešeno

Příspěvekod Marchy » 02 úno 2017 16:15

Sám jsem binární opce zkoušel a je to příliš volitile. Spíše už doporčučuju třeba forex nebo komodity CFD.
Přinejlepším je dobré se aspoň trochu na téma binární opce vzdělat, pokud se do toho jo chcete pouštět.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů