Pes

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Krantz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 626
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Pes

Příspěvekod Krantz » 10 úno 2016 23:19

Zdravím. Rád by som sa opýtal, že čo mám robiť. Psíka už mám skoro osem rokov od detstva, stále som ku bol milý, hladka som ho, ale občas dostal aj výprask alebo som sa s nim hral, niekedy som mu robil fakt napriek, ale to len zo srandy. Veľmi ma mrzí, že som to robil...no ale hľadám odpoveď. V poslednej dobe nereaguje na mňa už vôbec, keď prídem domov zo školy, je veľmi natešený, že som prišiel...vymojkam ho apod. Ale keď ho napríklad volám a on leží pri dverách a hovorím jeho meno tak nereaguje ani viackrát, jedine, že by som ho nalák, že mu poviem "aha pozri muška". Kúpil som mu aj novú hračku a už som n aňho veľmi dobrý, ale dokáže zviera odpustiť? Je to len preto, že ma nemá rád tak ako kedysi, alebo ako. Občas ho volám na moju posteľ, aby prišiel ku mne, ale on nepríde jedine, že by som mu skryl loptičku alebo mám jedlo, vtedy keď mu ukážem, tak ide skoro stále na jedlo reaguje 100%. Akonáhle mám jedlo, viem ho zavolať, pohladkať a môžem to robiť aj 24/7, lebo vie, že ho ponúknem jedlom. Chodím s ním vonku, ale stále cítim, že to je medzi nami také, že len spolu žijeme v jednej domácnosti, ja psa nikam nebudem davať, je to môj miláčik. Čo by som mal spraviť, hrať sa s nim dlhšie? viacej? Čo sa týka jeho miesta kde leží, konzumuje granule alebo iné jedlá a pije jedlo tak akonáhle idem okolo občas zavŕči...ja mu nejdem nič zobrať, len proste aj keď je pri svojej miske a chcem ho pohladkať tak vrčí(čo je normálne asi). Fakt rád by som napravil svoj vzťah ku môjmu psovi, ale ja netuším ako. Pes je zlatý retríver krížený s kokršpanielom má osem rokov. Nedôveruje mi? Alebo len sa bojí ku mne prísť, lebo vie, že ho nejak nastrašim, alebo zase ho budem naťahovať s jeho hračkami a schovávať.

Reklama
Uživatelský avatar
Michal.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 856
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pes

Příspěvekod Michal. » 11 úno 2016 00:01

8 roků je už začátek stáří, takže může být už trochu hluchej. Zkus mu to říct hlasitěji.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti