Jak napodobit diplom, ocenění? Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Darthy
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 285
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jak napodobit diplom, ocenění?

Příspěvekod Darthy » 20 úno 2016 12:36

Zdravím, chtěl bych udělat fake diplom/ocenění, ale nechci aby vypadalo příliš "levně" - tzn. představuji si něco lepšího než tisknout na bílou A4 nějaký diplom, který stáhnu na googlu... Nejlépe, vektorový vzor který si vytvořím v adobe illustratoru, ten potom v copy centru třeba tisknout na autentičtější papír. Ocením každou radu, případné nasměrování, hlavně kde sehnat tvrdý papír který je od základu již s barevným podkladem. Viz obrázek jak by to třeba ve výsledku mohlo vypadat, ale s tím, že něco takového nebudu tisknout na bílí papír...
Intel i7-10700F, MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, Patriot VIPER 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16, 256GB Transcend SSD 370S10, ASRock Z490 PHANTOM GAMING 4, Corsair RM550x, SPC Gladius M35 Black

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak napodobit diplom, ocenění?

Příspěvekod faraon » 20 úno 2016 12:58

Nezkusil jsi nějaké papírnictví? Tady u nás (zapadákov 10K lidí) má papírník ve sklepě malou tiskárnu, zvládl by i malý náklad knížek, a dokázal mi sehnat třeba široký traktorový papír do historické tiskárny, možná poslední bednu v republice! Pár diplomů by pro něj nebyl žádný problém.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
Darthy
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 285
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak napodobit diplom, ocenění?

Příspěvekod Darthy » 21 úno 2016 10:33

Uvidím, v týdnu se sice do města nedostanu, ale zkusím se poptat teda v papírácích, naštěstí to nespěchá...Ještě mě napadlo možná vytvořit si podklad barevný, vytisknout na obě strany A4 a pak na to tisknout vzor, nevím ale jak to bude vypadat, přecijen by to chtělo hodně kvalitní tisk, nejlépe laserový barevný, inkoust není podle mě moc kvalitní na "celopapírový" barevný tisk...
Intel i7-10700F, MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, Patriot VIPER 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16, 256GB Transcend SSD 370S10, ASRock Z490 PHANTOM GAMING 4, Corsair RM550x, SPC Gladius M35 Black

hnizdojan
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak napodobit diplom, ocenění?

Příspěvekod hnizdojan » 07 bře 2016 10:28

ahoj, tu je nějaký návod na výrobu diplomu http://www.pohary-bauer.cz/clanky/jak-vyrobit-diplom plus pak vzorové obrázky jako inspirace..

Uživatelský avatar
Darthy
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 285
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak napodobit diplom, ocenění?  Vyřešeno

Příspěvekod Darthy » 13 črc 2016 12:23

To není přesně co jsem hledal, měl jsem na mysli spíš něco jako tohle. Po dlouhé době jsem našel co jsem potřeboval. Čas se mi krátí. Díky
Intel i7-10700F, MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, Patriot VIPER 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16, 256GB Transcend SSD 370S10, ASRock Z490 PHANTOM GAMING 4, Corsair RM550x, SPC Gladius M35 Black


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti