Neúnosný kurýr DPD

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod vlazy » 31 bře 2016 16:46

karlos:
Křivě obviněný by měl shánět důkazy třeba proto aby dokázal, že je nevinný a nebyl nakonec odsouzený za to co nespáchal. Ano chápu, že ty důkazy by měla shánět především policie, ale sedět doma se založenýma rukama a spoléhat, že to nakonec dobře dopadne mi nepřipadá příliš rozumné.
Pokud se jedná o tu účtenku z obchodu 100 km jinde tak to nemusí být považované jako důkaz, že tam někdo skutečně byl. Na účtence obvykle nebývají vypsané identifikační údaje (jméno, adresa atp.) kupujícího. Šikovný podvodník by si snad dokázal takovou nějakou účtenku sehnat, ale myslím, že by mu to nemuselo být příliš platné.
Ono ne všechno je až tak jednoduché jak to vypadá.

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod karlos » 31 bře 2016 18:33

Mám obavu, že si to představuješ, jako Hurvínek válku. Pokud se budeš policajtům somrovat do vyšetřování, obviní tě z jeho maření.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod AngelikaB » 31 bře 2016 18:38

Takže hurá! . Vyřešilo se to jednou pro vždy. Kurýr vždy zavolá ráno že má zásilku na vozidle a v kolik přijede. Kurýr pak zavolá že se blíží ke mně a asi je ode mně 10-15 minut ode mně . A po té volá že už je kousek od mojí adresy abych už se na něho připravila. Stačilo jen vedoucímu depa zavolat a upozornit ho na tohle . Po prvé řekli že se to vyřešilo a nic . Ale po druhé jak psal karlos ať dám ČOI . Tak jsem jen řekla tomu vedoucímu depa. že pokud to nepůjde vyřešit tak to podám na ČOI. No takže prověřovali to asi 3 dny. A kurýr se nakonec fakt přiznal svou chybu. A dokonce se i přede mnou omluvil . Takže snad bude klid od něho :-) .

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod vlazy » 31 bře 2016 19:55

karlos:
Já mám stejnou obavu o tobě a také mi to připadá, že si asi příliš nerozumíme o co nám každému jde. Já netvrdím, že by se někdo měl plést policajtům do jejích vyšetřování, ale pouze to, že proč by někdo nemohl dodat těm policajtům nějaké důkazy pokud je nějaké má. Je na to nějaký zákon který přímo zakazuje dokládat nějaké důkazy policajtům k vyšetřování nějaké záležitosti a jaký trest nebo postih za to hrozí?
Je vidět, že tato naše diskuze ohledně dokazování nikam nevede a v těchto záležitostech se asi nedokážeme shodnout. Navrhuji abychom tuto diskuzí na toto téma raději ukončili než abychom se měli zbytečně dohadovat kdo z nás má pravdu.


AngelikaB:
Je dobře, že se ti to nakonec povedlo vyřešit. Je vidět, že ČOI je dobrým strašákem pro asi nejednou firmu. Pokud něco nejde vyřešit obyčejným postěžováním, tak často pomáhá postrašení ČOI.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod AngelikaB » 14 črc 2016 08:47

Nepovedlo :-D . Opětovně jedeme do starých kolejí. Kurýr přestává volat psát SMS. Takže opět začíná kde jsme začali. I když říkali že při DPD PRIVATE mi budou chodit SMS a bude kurýr volat. Ani prd !!. Jen mně zaráží ta smutná věc. Kamarádka bydlí kousek ode mně. Tak jsme objednali kurýra na její adresu aby mi vyzvedl balík ohledně reklamace, A říkám ji tak si počkáme co udělá. a volala napsal ji SMS ! A já mno tak to je krásný. Po té ji volal že bude tam za hodinku. A po té ji zavolal že už je tu ať si balík připraví. Takže jsem řekla. Prostě na mně sere. Já už nevím co s ním mám zrobit. Protože tohle je nehorázné. To je něco jak česká pošta co hází balíky přes plot. A nebo když u nás pošta přijela nezazvonila otočila se a odjela.. :-D

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod vlazy » 14 črc 2016 10:17

Tak to není příliš dobré, že problémy s kurýrem se opět začaly vyskytovat. Je to ten samý kurýr co předtím? Možná po té stížnosti se na nějaký čas udobřil aby neměl kvůli tomu v práci problémy a nyní po nějaké době když se na to pozapomnělo tak s tím začal znova. Pokud to dělá pouze tobě tak možná bude mít vůči tobě nějaké výhrady a záměrně se ti tak za něco mstí. Možná by bylo dobré si o tom popovídat přímo s tím kurýrem a požadovat po něm vysvětlení proč to dělá pouze tobě. Pokud by to nepomohlo tak pak asi nezbude nic než podání té stížnosti u ČOI a ne pouze strašení tou ČOI.

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10920
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod zeus » 14 črc 2016 17:03

A co kdyz je chyba v te, co nam to tu popisuje ze sveho pohledu?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Neúnosný kurýr DPD

Příspěvekod AngelikaB » 16 črc 2016 20:20

Vypadá to tak.. zeus dobrá připomínka. To je tím taky že odesílám hodně balíků. Proto je také naštvaný jak hrom. A myslím si že by tě štvalo taky jezdit pouze na tu samou adresu. Nicméně teď žádný balík nepotřebuji ani jsem neobjednávala takže prozatím kurýrovi dám pokoj. Ale už se blíží že budu odesílat další balíček, protože mi do telefonu nezapadá konektor na dobíjení. Proto budu posílat na reklamaci. Takže uvidíme zda pořád to bude dělat. Kurýr je pořád stejný. Akorát kamarádka další co z nám je sice taky z našeho města a bydlí v našem městě, ale má jiného kurýra na úseku. Což jsem ji velice záviděla že má tam hodného pána :-/ . Nu což škoda že mi ho sem nepřidělili. Kamarádka taky potvrdila že ten kurýr je neůnosný. Ale nejen to, ale také jsme si všimli vždy že se šklebí na mně je takový znuděný. Nic se mu už nechce. Je mu to tak jaksi šumák. Kamarádka ho popsala jasně a zřetelně :-D ''Zase ten kyselý ksycht''. Takže uvidíme až budu odesílat nabíječku co se stane. jinak už jen poslední záchrana bude ČOI.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti