Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ? Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod AngelikaB » 19 črc 2016 17:50

Ahoj. Mám takový dotazík. Mám doma zžízenou o2 TV a internet o2. a chtěla jsem odstoupit od smlouvy jelikož internet je zasekaný nestabilní. A ku všemu všudy říkali že 40/2 u mně jde při čemž nejde pořád jim to zpustit. A za odchod musím zaplatit 1300 Kč ? . Jakože WUT ? . Nikde jinde jsem za debilní odchod neplatila a u o2 musím ?.. Je to pravda že musím ji uhradit?. A nebo to nějak jde dořešit. ? . Díky Enžík

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod mmmartin » 19 črc 2016 18:31

Odpoví ti smlouva a Obchodní podmínky.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod vlazy » 29 črc 2016 11:31

Tak jak píše mmmartin bude asi záležet co máš uvedené ve smlouvě a co je v obchodních podmínkách. Pokud jsi u O2 podepsala nějaký závazek a tím odchodem od nich ho porušuješ tak to bez toho poplatku asi nepůjde. Pokud ti ta služba nefunguje tak jak by měla tak mne napadá jestli by to odstoupení od smlouvy nešlo zdůvodnit tím, že ti to je poskytované v nedostatečné kvalitě tak jak to máš u O2 sjednané. Tím by se možná tomu poplatku dalo vyhnout. Pokud ale O2 bude tvrdit, že je vše v pořádku tak asi nebude snadné jim dokázat, že to tak není. Také mne napadá zeptat se na infolince O2 za co konkrétně ten poplatek chtějí pokud to nevíš.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod AngelikaB » 30 črc 2016 19:35

Za sjednané služby. A jak ještě dlouho budou. Na každý měsíc máš 100 Kč poplatek. A po té co budeš chtít zrušit službu tak musíš zaplatit takhle končí mi to za rok 100x12 = 1200 Kč,- . A už jen za tohle si zeberou řádnou částku,, Tak trapný beh. Až se mi z nich chce plakat :-D

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10916
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod zeus » 02 srp 2016 14:32

Setri slzy a bud otevri penezenku (100 je 1/5 dle zakona) nebo to s nima ten rok doklepej. To jsi si behem prvniho roku nevismla, ze ti to nefunguje?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod AngelikaB » 02 srp 2016 17:17

To už řešit nebudem. S o2 jsem si to vyjednala. že to prostě padalo. Takže prověřili to.. Opravdu to padalo nárok na odstoupení vznikl. A teď jen čekám na technika (ten přijede ve čtvrtek) A zapojí mi novej net. A internet jsem si vzala od Nej.CZ . :-) . Takže už se těším konečně na rychlejší internet

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?  Vyřešeno

Příspěvekod vlazy » 02 srp 2016 17:33

Pokud ti nějaká služba nefunguje tak jak by měla tak je v prvé řadě ji třeba reklamovat a ne začít hned od ztěžování si na to, že chtějí nějaký poplatek za odstoupení od smlouvy.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Odstoupení od danné smlouvy u o2 a chcou za to poplatek ?

Příspěvekod AngelikaB » 04 srp 2016 17:23

Já už na netu novém frčím. A jsem naprosto spokojená :)
Přílohy
13653339_301845583501116_8110959308900552254_o.jpg


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti