Kde si vzít půjčku ve zkušební době? Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod strangereu » 01 dub 2017 09:00

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda nevíte o nějaké společnosti, která nabízí půjčky i lidem ve zkušební době? Mám smlouvu na dobu neurčitou, ale jsem stále ve zkušební době a chtěl bych si vzít půjčku na zhruba 25 tisíc... Nejde o to, že bych ty peníze neměl v hotovosti, jen mi příjde zbytečné vyhazovat tolik peněz najednou, když si to mohu rozložit do více částí a platit to postupně.

Zkoušel jsem cetelem, ale tam mi bylo řečeno, že nemohu být ve zkušební době a nechce se mi čekat než mi zkušební doba skončí...
http://screenshare.cz/

Reklama
Zivan
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2441
Registrován: leden 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod Zivan » 01 dub 2017 09:21

Neprobehlo nedavno nejake zprisneni zakonu, kdy veritele musi dluzniky vice proverovat a pujcit jen tomu, kdo nebude mit problem se splacenim? O tu pujcku v Celelemu jsi zadal (a asi tak mas v registrech zamitnuti) nebo ses jen psal, jestli pujcuji i ve zkusebce?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod strangereu » 01 dub 2017 09:27

V Cetelemu jsem dnes žádal přes objednávkový systém Alzy, následně mi volal nějaký pán s tím, že mi nemohou půjčit, protože jsem ve zkušební době.
http://screenshare.cz/

Zivan
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2441
Registrován: leden 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod Zivan » 02 dub 2017 07:33

Zkusil bych forum Finexpertu, ale obavam se, ze ti zadna normalni spolecnost nepujci a ta co ti pujci bude mit silene uroky a podminky.
http://forum.finexpert.e15.cz/
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53585
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod petr22 » 10 dub 2017 22:06

"Nejde o to, že bych ty peníze neměl v hotovosti, jen mi příjde zbytečné vyhazovat tolik peněz najednou, když si to mohu rozložit do více částí a platit to postupně."

A zaplatit 4000 Kc navic lichvarovi za to, ze ti ty penize pujci.

Budto vyhodis najednou 25 tisic nebo postupne 29 tisic - muzes si vybrat. Druha moznost mi neprijde ani trochu vyhodna. Pokud neco kupuju, tak jen za svoje a bez uroku.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod faraon » 11 dub 2017 16:04

Ani Home Credit? Sice za pětadvacet tisíc vrátíš čtyřicet, ale možná ti potom půl úroků vrátí, a nesmrdí jim ani Šmejdi... ;-)
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod karlos » 12 dub 2017 07:20

Jo, jsou super party lidumilných půjčovačů peněz u kterých "se to vyplatí"...
Znám chlapa, co dělá celý život v lese s pilou. Žádný génius, ale dříč a férovej chlap, který by ty stromy dokázal kácet holou rukou. Nicméně jednou se mu totoálně vysypala pila a on si chtěl koupit novou. Na účtu prachy neměl a lesoplundrovi na volné noze nikdo půjčit nechtěl. Naštěstí mu padla do očí masivní reklama, kterak hodní chlapci půjčí každému a bez ručení. Půjčil si pár tisícovek na pilu a všechno fungovalo, jak má. Až do zimy, kdy nebylo do čeho říznout a tím i nebylo dost peněz na splátky. Penále, smluvní pokuty,... a najednou zjistil, že ho ti hodní lidé připravili o barák a stěhoval se do bytovky... A to se vyplatí... :-(
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Radek14
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod Radek14 » 21 dub 2017 14:14

za sebe mohu doporučit tuto stránku

jakubnos
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod jakubnos » 18 led 2018 18:15

čau hele, za mě, nepůjčuj si, když ty peníze máš a víš, že je nepotřebuješ, mám okolo sebe pár případů, kteří měli práci půjčovali a najednou hop, stačí i menší úraz, penězi si na polovic a začnou problémy, ale vzhledem k tvému dotazu ve zkušebce ti dají půjčku ber registru, tak bych to srovnal a první srovnávač co mi vypadl je tento https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/neba ... -registru/ peace!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod karlos » 19 led 2018 06:59

Myslím, že po téměř roce již tazatel má buď těsně před splacením, nebo exekucí...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Zivan
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2441
Registrován: leden 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod Zivan » 19 led 2018 08:39

Novy uzivatel a hned odkaz na kdovijaky web...myslis ze chce opravdu poradit? :D
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53585
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde si vzít půjčku ve zkušební době?

Příspěvekod petr22 » 20 led 2018 21:12

Porad to same dokola.

Driv, kdyz nekdo nakupoval na dluh, si na nej lidi ukazovali na ulici a nechteli mu podat ruku.

Dneska, kdo nedluzi lichvarum aspon milion jakoby snad ani nebyl.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti