Jak na akné...17let -_-

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jak na akné...17let -_-

Příspěvekod volvo1971 » 25 led 2018 18:18

Zdravím, už asi 4 týdný mám prostě akné po masce, kterou mi dala přítelkyně:-)) jojo, přítelkyně, to je pravé zlo :twisted: pokuď neposlechnete, tak to pak dopadá. :D..měl jsem ještě nějaké krémy, říkam, že ani jeden nepomohl.
Konkrétně čistící gel Sébium Gel Moussant a BIODERMA Sébium Global, nic nepomohlo.
Pak jsem zkusil jednoduchý Garnier, ten mi pomohl tak na 1-2 dny, kdy akné pomalu mizelo. Pak to bylo samozřejmě zpátky.
Teď momentálně zkouším obklad z heřmánkového čaje, tak uvidíme, pokuď nezabere zkusím kostku ledu, ta je prý taková potvrzená, že pomáhá...
Neskutečně mě to štve ne kvůli vzhledu, ale je to nepříjemné.
Proto se chci zeptat, nemáte někdo nějaký typ, co s tím ?

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na akné...17let -_-

Příspěvekod faraon » 25 led 2018 19:08

Tě ta vopice normálně otrávila :evil:

Ona se tedy při podobných problémech doporučuje zvýšená hygiena, ale někdy zabere spíš snížená - přírodní odchov. Tedy vlažná voda a žádná chemie!

Jinak jde o průvodní jevy puberty, takže po třicítce to obvykle zmizí samo, což jsi asi nechtěl slyšet :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na akné...17let -_-

Příspěvekod dvorakj » 25 led 2018 22:24

nic nepouzivej. a to doporuc i te tvoji zenske, jinak bude mit za chvili kuzi jak nejaka padesatka.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů