Repro 2.1

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Repro 2.1

Příspěvekod Charlie.v » 16 srp 2005 17:24

Mám notebook a v něm integrovanou zvukovku (myslím že nějakou AC 97) a dvě zdířky - sluchátka a mikrofon. Chtěl bych si pořídit lepší repro, protože integrované repráky jsou otřesné. Dají se k tomu nějak připojit 2.1 reproduktory popřípadě lepší i když tam je jen jeden jack výstup? Bude ten zvuk kvalitnější a silnější?
Díky moc
nic normálního mě nenapadlo

Reklama
Uživatelský avatar
NEZNÁLEK.
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: říjen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod NEZNÁLEK. » 16 srp 2005 18:34

Jestliže tam máš jack výstup ve stereu, dá se k němu připojit téměř vše, musíš mít samozřejmě bedýnky se zásuvkou, čili aktivní a pak se Ti signál zesílí a myslím si, že by měl být v možnostech zvukovky i "dobrý", já jsem si propojil PC s věží (SONY 2x100 W sin.) a dělá mi to pěknou hudbu, jde pouze o to dostat signál do zesíku. Píšeš, že je to notebook, takže v případě, že by jsi chtěl zapojit bedýnky typu wolkman z "80" let, které byli napájeny přímo z přístroje na dvě AA baterie, tak s tím Tě nepotěším to raději zůstaň u těch integrovanejch :D

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 16 srp 2005 19:41

ne, já jsem myslel nějaké 2.1 od geniusu, ty jsou aktivní, ne? Stojí kolem sedmi stovek. jaké tam teda jsou vstupy? bude mi stačit jenom ten jeden výstup na notebooku nebo mám dokoupit nějakou redukci?
nic normálního mě nenapadlo

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 17 srp 2005 08:20

:lol:
Jak to děláš chlape? Řešíš naprosto stejný problémy jako já totiž :D. Akorát v trochu jiný cenový kategorii :wink:. Taky budu výhledově k noťasu kupovat dva-jedničky. Nepotřebuješ nic, jen ten jeden jack. A jestli myslíš ty Geniusy za 700 co se nazývaj Genius SW-Flat 2.1 500, tak ty sou teda pěkně škaredý :P. Krom toho by mě zajímalo jakej ty satelity vydávají zvuk při jejich placatosti.
Já přemejšlel buď nad Logitech X-230 2.1, nebo nad Creative Labs Inspire T3000 2.1. Na ty Logitechy se ale dost hodně různí názory, takže se spíš kloním ke Creativu. Mám od nich doma 7.1 a nehrajou vůbec zle za ty prachy. A ta dálka, byť na kabelu, není vůbec od věci. Hrabat pro volume někde po satelitu a basy ladit vzadu na subwooferu, to bych už byl línej :wink:

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 17 srp 2005 13:27

Slint!
Tohle se mě hodne líbí!
Creative Labs I-Trigue 3220 2.1. Ovšem jako vždy, když já něco vybírám, leze cena čím dál vejš :D Abych se nakonec vešel do dvou tisíc, musím si prvotní hranici stanovit tak na tisícovku :lol:. Je to novinka, v krámu to ještě není, ale jakožto pravděpodobnej nástupce I-Trigue 3200 by se měly pohybovat v podobný cenový relaci (1500)

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 17 srp 2005 16:08

asi myslíme na stejné vlnové délce :lol:
no, ty tvoje Logitechy nejsou vůbec špatné, ještě pouvažuju o změně volby :D díky za tip
nic normálního mě nenapadlo


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Repro k NB
    od Riviera kid » 22 led 2024 18:02 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1000
    od Riviera kid Zobrazit poslední příspěvek
    24 led 2024 12:07
  • Repro k PC - DNB,techno,rap 1500 - 3000 Kč
    od Speedhack » 20 kvě 2023 13:03 » v Vše ostatní (hw)
    9
    1731
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 13:46

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů