Trhané DVD

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

ca302614
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Trhané DVD

Příspěvekod ca302614 » 15 zář 2005 21:57

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s DVD přehrávaním od Ati MMC 6.3.Nějaký čas to jelo v pohodě až do té doby než jsem ztratil servis pack k Ati a který nemohu stáhnout z vebu.Zvuk jde dobře ale video je trhané.PC mám starší ale před 5 lety výkoný.Teď už opravdu nestíhá hlavně strih videa(zachytávání) atd.Každopádně s přehr.DVD bylo v pohodě.Nevím jestli ten servis pack nebyl určen pro win.98 se.Prosím lidičky poraďte.
Konfig: celeron 566 (P3),win 98 se, Ati All-in-wonder (MMC 6.3),paměť 320MB,direx 8.1.Pozn: S jinými MMC nechodí, nebo nejdou naistalovat.
Pri kontrole kompata. vypisuje,,při přehrávání multimedií systém degradován,, Kámož sehnal z www servis pack dal to do složky k Ati a šlapalo to.Poraďte kde sehnat rychlé PC (na video)za dobrou cenu.
Děkuji za odpovědi.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 15 zář 2005 22:53

A trváš vyloženě na zprovoznění MMC?

Co kdyby ses podíval na tohle nebo tohle.

Já osobně zastávám názor, že když něco nejde rozchodit v pořádku, tak zkusím najít nějakou jinou alternativu. :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

ca302614
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

DVD Ati

Příspěvekod ca302614 » 16 zář 2005 00:01

Děkuji za tipy ,zkusím to s ATV ale jak jsem popisoval nefunguje mi jen DVD Na mmc 6.3 jsem si zvykl a navíc kdybych věděl kde sehnat servis pack tak mi to určitě bude chodit.Možna zkusím tvoje rady.Díky.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 16 zář 2005 10:14

Pak tedy existuje ještě jedna možnost, ale nemám to ověřené.
Zkus si stáhnout nové MMC 6.3 na téhle stránce (má to asi 20 MB). Z Catalystů bych doporučoval nějaké starší s podporou pro Win 98. ATI doporučuje verzi 4.3, kterou stáhneš tady anebo modifikovaná verze tady.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

ca302614
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

poděkování

Příspěvekod ca302614 » 16 zář 2005 16:56

Díky za tvoje rady zkusím vše co pujde rozchodit.Určitě se sem vrátím a poinformuji jak jsem dopadl. Přeji hezký den.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů