kurzy drahých kovů - investice

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior

p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 760
Registrován: 20 črc 2017 18:15

kurzy drahých kovů - investice

Příspěvek od p3v4x »

ahoj chci zainvestovat do drahých kovů a chci nakupovat přes Ekka-Gold eshop. Momentálně mám zálusk na 1kg nebo až 5kg medi.
Má tu někdo z Vás zkusenosti s tímto eshopem? Sice na heurece jsou pozitivní komentáře ale je jich málo.

Zpět na „Vše ostatní (Off topic)“